Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology!

Вихованець нашого центру, а тепер студент першого курсу НТУУ “КПІ”, Михайло Литовченко неодноразовий переможець найбільших міжнародних наукових конкурсів. У 2014 році це були INTEL ISEF (США), INESPO (Нідерланди), SJWP (Швеція). А в минулому році він вперше (і для України, і для СНД) виграв золото в США на I-SWEEEP 2015.

Тепер його проект з відновлюваної енергетики (хвильова електростанція) пройшов до півфіналу інноваційного конкурсу під егідою державного департаменту США і для виходу в фінал йому необхідна ваша підтримка в інтернеті шляхом голосування.

Давайте всі разом покажемо людям нашу талановиту українську молодь і її досягнення на міжнародній арені. Адже, в разі перемоги Михайло отримає реальну можливість завершити свою роботу якомога швидше. І тоді люди в багатьох куточках нашої планети отримають можливість відмовитися від спалювання вугілля, нафти і газу і добитися енергетичної незалежності за рахунок переходу на відновлювану енергетику.

Механізм голосування простий:

  1. Пройти коротку реєстрацію за посиланням http://www.gistnetwork.org/user/register
  2. Відкрити наступне посилання і знайти проект “Mykhailo Lytovchenko” http://www.gistnetwork.org/content/tech-i-semi-finalists-voting
  3. Проголосувати – натиснути на заставці нашого проекту блакитний прямокутник VOTE (після цього він повинен потемніти)
  4. Після з’явиться пропозиція проголосувати за країну – вибираємо Україну і голосуємо

           ВСЕ!

ВАЖЛИВО: Так можна робити щодня до 1 травня включно!

Заздалегідь вдячні за підтримку!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар