Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology!

Вихованець нашого центру, а тепер студент першого курсу НТУУ “КПІ”, Михайло Литовченко неодноразовий переможець найбільших міжнародних наукових конкурсів. У 2014 році це були INTEL ISEF (США), INESPO (Нідерланди), SJWP (Швеція). А в минулому році він вперше (і для України, і для СНД) виграв золото в США на I-SWEEEP 2015.

Тепер його проект з відновлюваної енергетики (хвильова електростанція) пройшов до півфіналу інноваційного конкурсу під егідою державного департаменту США і для виходу в фінал йому необхідна ваша підтримка в інтернеті шляхом голосування.

Давайте всі разом покажемо людям нашу талановиту українську молодь і її досягнення на міжнародній арені. Адже, в разі перемоги Михайло отримає реальну можливість завершити свою роботу якомога швидше. І тоді люди в багатьох куточках нашої планети отримають можливість відмовитися від спалювання вугілля, нафти і газу і добитися енергетичної незалежності за рахунок переходу на відновлювану енергетику.

Механізм голосування простий:

  1. Пройти коротку реєстрацію за посиланням http://www.gistnetwork.org/user/register
  2. Відкрити наступне посилання і знайти проект “Mykhailo Lytovchenko” http://www.gistnetwork.org/content/tech-i-semi-finalists-voting
  3. Проголосувати – натиснути на заставці нашого проекту блакитний прямокутник VOTE (після цього він повинен потемніти)
  4. Після з’явиться пропозиція проголосувати за країну – вибираємо Україну і голосуємо

           ВСЕ!

ВАЖЛИВО: Так можна робити щодня до 1 травня включно!

Заздалегідь вдячні за підтримку!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар