Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Підтримаємо проект нашого вихованця в конкурсі Global Innovation Through Science and Technology!

Вихованець нашого центру, а тепер студент першого курсу НТУУ “КПІ”, Михайло Литовченко неодноразовий переможець найбільших міжнародних наукових конкурсів. У 2014 році це були INTEL ISEF (США), INESPO (Нідерланди), SJWP (Швеція). А в минулому році він вперше (і для України, і для СНД) виграв золото в США на I-SWEEEP 2015.

Тепер його проект з відновлюваної енергетики (хвильова електростанція) пройшов до півфіналу інноваційного конкурсу під егідою державного департаменту США і для виходу в фінал йому необхідна ваша підтримка в інтернеті шляхом голосування.

Давайте всі разом покажемо людям нашу талановиту українську молодь і її досягнення на міжнародній арені. Адже, в разі перемоги Михайло отримає реальну можливість завершити свою роботу якомога швидше. І тоді люди в багатьох куточках нашої планети отримають можливість відмовитися від спалювання вугілля, нафти і газу і добитися енергетичної незалежності за рахунок переходу на відновлювану енергетику.

Механізм голосування простий:

  1. Пройти коротку реєстрацію за посиланням http://www.gistnetwork.org/user/register
  2. Відкрити наступне посилання і знайти проект “Mykhailo Lytovchenko” http://www.gistnetwork.org/content/tech-i-semi-finalists-voting
  3. Проголосувати – натиснути на заставці нашого проекту блакитний прямокутник VOTE (після цього він повинен потемніти)
  4. Після з’явиться пропозиція проголосувати за країну – вибираємо Україну і голосуємо

           ВСЕ!

ВАЖЛИВО: Так можна робити щодня до 1 травня включно!

Заздалегідь вдячні за підтримку!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet