ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ВЕЛИКИЙ СПІВЕЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРИРОДИ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ВЕЛИКИЙ СПІВЕЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРИРОДИ

Тарас Григорович Шевченко – один із найкращих письменників світу, у творчості якого гармонійно поєднувались талант поета-борця з талантом тонкого поета-лірика.

Україна – це не лише країна смутку і жалю, а й країна великої краси. Краса її – це тихі води і ясні зорі, зелені сади і білі хати, лани золотої пшениці і багатоводні ріки.

Все своє життя, де б не був поет, душею линув до рідного краю, рідної домівки. Поезія Т. Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу.

З 01 по 09 березня 2024 року в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з нагоди відзначення 210-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка було проведено:

  • екологічну арт-лабораторію «Жива природа у творчій спадщині великого Кобзаря»;
  • челендж-косплей #Мистецький_світ_великого_Кобзаря;
  • літературне попурі «Рослини – символи України в творах Т.Г. Шевченка».

Пейзажна лірика Великого Кобзаря може вважатися взірцем поетичного бачення української природи. З 01 по 07 березня 2024 року в Кіровоградському ОЦЕНТУМ була проведена екологічна арт-лабораторія «Жива природа у творчій спадщині великого Кобзаря». Діти дослідили оспівування краси природи в творах поета та відобразили в своїх малюнках.

Під час проведення літературного челенджу #Рослини_символи_України_в_творах_Шевченка вихованці зачитали фрагменти творів Кобзаря, надаючи його словам нове життя та актуальність, знаходили спільність із життєвими викликами сьогодення, роблячи його творчість не тільки спогадом про минуле, але й маніфестом сучасності.

Челендж-косплей #Мистецький_світ_великого_Кобзаря полягав у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей за допомогою костюму та характерних аксесуарів.

Творчість Кобзаря надихнула учасників на створення власних креативних образів, що чудово було відтворено в їхніх роботах. Юні шанувальники поета з Новомиргородської міської ради, Компаніївської, Петрівської, Устинівської селищних рад та Злинської сільської ради ніби перевтілились у персонажів картин, які обрали самостійно.

Висловлюємо велику вдячність усім учасникам за гарні емоції та позитивний настрій!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet