ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Для повноцінного розвитку особистості дитини значення спілкування вихованців з домашніми тваринами важко переоцінити. Тварини є джерелом перших знань про природу, розвитку сенсорики, логічного мислення, тобто спілкування з ними стимулює інтелектуальний розвиток.

Неможливо не відмітити також роль домашніх тварин в якості аспекту формування морального виховання.

s

Особливістю даної програми є те, що вона дає можливість дітям познайомитися з навколишнім світом у всьому його різноманітті, сприяє розвитку світогляду, ціннісним орієнтаціям, настанов і активної діяльності з охорони навколишнього середовища. Практична частина програми направлена на розуміння вихованцями потреб тварин, що утримуються дома чи в куточках живої природи. Значна увага приділяється практичній самостійній роботі учнів в лабораторіях зоології, тваринництва та в природі, протягом екскурсій, походів, практик, відвідування зоологічного музею, зоопарку тощо.

s

Метою програми є поглиблене вивчення питань природознавства, зоології, тваринництва, біоетики та охорони тварин. Учні мають оволодіти практичними вміннями та навичками створення належних умов для утримання і розведення свійських тварин, здійснення зооветеринарних заходів. Для цього передбачено досить велику кількість практичних занять. Програма розрахована на учнів середнього та старшого шкільного віку, навчання в гуртку триває 3 роки, 216 годин на рік, побудована за концентрично-блочним принципом.

k

Керівник гуртка СИДОРЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА. Заняття гуртка відбуваються у середу з 1500 до 1800 та суботу з 1000 до 1245 у кабінеті № 32. Телефон для довідок: 430 04 91, 430 43 90.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet