ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


ОСНОВИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Для повноцінного розвитку особистості дитини значення спілкування вихованців з домашніми тваринами важко переоцінити. Тварини є джерелом перших знань про природу, розвитку сенсорики, логічного мислення, тобто спілкування з ними стимулює інтелектуальний розвиток.

Неможливо не відмітити також роль домашніх тварин в якості аспекту формування морального виховання.

s

Особливістю даної програми є те, що вона дає можливість дітям познайомитися з навколишнім світом у всьому його різноманітті, сприяє розвитку світогляду, ціннісним орієнтаціям, настанов і активної діяльності з охорони навколишнього середовища. Практична частина програми направлена на розуміння вихованцями потреб тварин, що утримуються дома чи в куточках живої природи. Значна увага приділяється практичній самостійній роботі учнів в лабораторіях зоології, тваринництва та в природі, протягом екскурсій, походів, практик, відвідування зоологічного музею, зоопарку тощо.

s

Метою програми є поглиблене вивчення питань природознавства, зоології, тваринництва, біоетики та охорони тварин. Учні мають оволодіти практичними вміннями та навичками створення належних умов для утримання і розведення свійських тварин, здійснення зооветеринарних заходів. Для цього передбачено досить велику кількість практичних занять. Програма розрахована на учнів середнього та старшого шкільного віку, навчання в гуртку триває 3 роки, 216 годин на рік, побудована за концентрично-блочним принципом.

k

Керівник гуртка СИДОРЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА. Заняття гуртка відбуваються у середу з 1500 до 1800 та суботу з 1000 до 1245 у кабінеті № 32. Телефон для довідок: 430 04 91, 430 43 90.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар