Ласкаво просимо в ЗОЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Ласкаво просимо в ЗОЕНЦ

Увага! Увага!
Спішіть поспішайте!
Шановні гості,
Ідіть, не минайте!
На свято Вас просим
Гуртом, поодинці
Чекають на Вас в екоцентрі
Словесні гостинці.

Щорічно, тільки – но літо передасть естафету осені Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді гостинно відкриває двері і запрошує всіх тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє досліджувати, вивчати, охороняти природу, подорожувати, мріяти, веселитись, співати, танцювати, відкривати для себе чарівний світ навколишнього середовища.

Так і цього року, 23 вересня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі відбулось велике свято – „День відкритих дверей”, „День натураліста”..

Попереду новий навчальний рік. І цей рік буде сповнений цікавими подіями, новими зустрічами, веселими іграми, конкурсами, змаганнями, концертами, походами, екскурсіями та багатьма іншими різними справами.

На святі зібрались вихованці, педагоги, батьки, та гості. Традиційно, свято розпочалось гімном України, під його звучання юннати підняли прапор.

Відкрив свято директор ЗОЕНЦ Геревич Олександр Васильович, який привітав колег і всіх присутніх з початком нового навчального року, подякував юннатам за їхню активну природоохоронну життєву позицію, любов до природи та побажав натхнення і завзяття в здобутті нових знань. Олександр Васильович наголосив, що цьогоріч урочистості особливі, адже в області ми відзначаємо 70-річчя юннатівського руху на Закарпатті.

Завітали до нас поважні гості, які також привітали юннатів з початком нового навчального року. Це Сікура Антоніна Олексіївна – старший викладач кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології, Гриньо Михайло Михайлович – голова громадської ради при ОДА, член обласної колегії департаменту освіти і науки, Бауман Тіберій Омелянович – голова обласного ТОВ „Охорони природи”, Мигаль Андрій Володимирович – заступник декана географічного факультету УжНУ.

В святковій програмі дітки розповідали вірші привітання з початком нового навчальног року, вірші про Україну, співали пісні, коломийки про ЗОЕНЦ тощо.

Згідно програми заходу діяли творчі лабораторії, зокрема:

  • – педагоги ЗОЕНЦ разом з вихованцями презентували свої гуртки, розповівши всім присутнім чим саме вони займаються;
  • -еколого-просвітницький ляльковий театер „Екознайки” привітав юннатів виставою під назвою: „Будиночки для сміття”, яку дітки з великим задоволенням дивились;
  • – була представлена виставка урожаю зібраного на навчально-дослідній земельній ділянці під назвою „Щедрість рідної землі”;
  • – вихованці гуртка „Юні друзі природи” познайомили гостей з мешканцями куточка живої природи, розповіли як за ними доглядати;
  • – веселий, рухливий майданчик під назвою „Веселі екологічні ігри” дав можливість учасникам заходу позмагатись і показати свої знання у природоохоронній діяльності;
  • – на майданчику „Цікаві досліди з водою” юннати мали змогу самі проводити досліди, ставши, на деякий час маленькими експериментаторами і були взахваті від отриманих результатів;
  • – з любовю в серці і патріотичним настроєм діти малювали малюнки на бруківці на тему: „Україна – єдина країна”;
  • – було представлено експедиційне спорядження та натуралістичне обладнання – намет, човен, столик для роботи з визначниками, мікроскопи, біноклі, лупи, GPS – прилад, які використовуються під час навчально-польових практик та експедицій.
  • – юні оператори відеостудії „Дивосвіт” відзняли все це дійство. І на практичних заняттях гуртка змонтують відеофільм, який буде транслюватись на телеканалі Тиса 1 у передачі Дятяча година.

Всім відомо, що 21 вересня є Міжнародним днем миру. В усіх куточках Землі проводились заходи присвячені цюму дню. Символом Дня миру є птах – голуб. Юннати ЗОЕНЦ також приєднались до Всесвітньої акції „Голуб миру” випустивши голубів у мирне і безкрайне небо. В знак миру і єдності нашої країни, кожен юннат наклеїв штучних жовтих і блакитних голубів на карту України.
Святкова дискотека стала гарним завершенням урочистого свята.

DSC_0270

P9237222

P9237218

P9237217

P9237214

DSC_0445

DSC_0444

DSC_0369

DSC_0364

DSC_0313

DSC_0300

 

P9237225

P9237243

P9237250

P9237262

P9237265

P9237269

P9237314

P9237325

P9237330

P9237334

Запрошуємо всіх Вас до нас!!!

Підготувала: методист відділу
організаційно-масової роботи
Оксана Кремінь

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар