Завершено навчальний рік у Всеукраїнській школі методиста позашкільного навчального закладу | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Завершено навчальний рік у Всеукраїнській школі методиста позашкільного навчального закладу

Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 у м. Києві протягом 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України працювала Всеукраїнська школа методиста позашкільного навчального закладу.

Науковим керівником проекту є Боднар Оксана Степанівна, доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри методології та менеджменту освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Форма організації роботи школи – очна-дистанційна. Термін навчання – один рік; кількість сесій – чотири (дві сесії – очні, дві – дистанційні в он-лайн режимі).

Учасниками Всеукраїнської школи методиста стали 20 педагогів-позашкільників із 16 областей: Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Тернопільської, Полтавської, Миколаївської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Волинської, Житомирської та Харківської областей.

За час функціонування школи для слухачів було прочитано цикл лекцій з теорії та практики управління аналітико-експертною діяльністю у сфері методичної служби, проведено тренінги з таких питань: «Розробка критеріїв ефективності методичної діяльності позашкільного закладу», «Інтерпретація результатів аналітико-експертного дослідження», «Використання методів математичної статистики для обробки кількісної інформації», «Технологія прийняття рішень на основі аналітико-експертної інформації».

У рамках дистанційного навчання проведено вебінар на тему «Наукові основи застосування критеріального підходу до оцінювання освітніх явищ і процесів».

Результати роботи школи: розроблена модель методичних та управлінських компетенцій методиста, посадові інструкції та модель критеріїв оцінювання діяльності методичних служб у сфері позашкільної освіти.

По закінченню навчання у Всеукраїнській школі методиста позашкільного навчального закладу слухачі отримали свідоцтва державного зразка.

IMG_20161027_104407

IMG_20161027_125241

IMG_20161027_125305

IMG_20161027_160007

IMG_20161027_170843

IMG_20161027_170851

IMG_20161027_170905

IMG_20161027_173359

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


1 коментар до запису “Завершено навчальний рік у Всеукраїнській школі методиста позашкільного навчального закладу”

  1. Оксана Боднар сказав:

    Шановні колеги, з приємністю згадую талановитих учнів зі всієї України, особливо старосту Надію Петрівну. Думаю ми не загубимось у буденній роботі і знайдемо ще час для зустрічей. Особлива подяка Володимиру Валентиновичу Вербицькому, директору НЕНЦ, який є ініціатором і духовним наставником цієї школи. Особлива подяка Вікторії Іванівни Тараненко, попри те що природа обдарувала Вікторію Іванівну незвичною красою і чарівністю, він не пожалів їй і таланту менеджера. Як приємно працювати, коли є такі ентузіасти в освіті, справжні агенти змін. Зичу Вам і надалі не загубити оптимізму робити добрі справи в умовах дрейфувальних змін в освіті!

Залишити коментар