Лабораторія підручникотворення | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Лабораторія підручникотворення

Концепція навчально-методичного комплексу для позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю.


 

ІТО — банк


 

Портал учбової літератури НЕНЦ.


 

Інформація щодо проведення круглого столу в м. Хмельницькому 21.05.2015 р.

Відповідно до річного плану НЕНЦ, затвердженого наказом МОН України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Хмельницьким обласним еколого – натуралістичним центром учнівської молоді у м. Хмельницькому 21 травня 2015 року було проведено круглий стіл для учасників творчих груп з актуальних організаційних, науково-методичних та педагогічних питань щодо створення підручників та навчальних посібників для позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю.

В роботі круглого столу прийняли участь педагоги Хмельницької, Вінницької, Рівненської областей та методист НЕНЦ Жестерьов С.А.

Робота круглого столу пройшла успішно, цікаво та ефективно. Всі питання, які були винесені на обговорення були розглянуті та по ним були прийняті відповідні рішення

Методист НЕНЦ Жестерьов С.А.


 

Інформація щодо проведення круглого столу в м. Хмельницькому 11.06.2015 р.

Відповідно до річного плану НЕНЦ, затвердженого наказом МОН України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Хмельницьким обласним еколого – натуралістичним центром учнівської молоді у м. Хмельницькому 11 червня 2015 року було проведено круглий стіл для учасників творчих груп з актуальних организаційних, науково-методичних та педагогічних питань щодо створення підручників та навчальних посібників для позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю.

В роботі круглого столу прийняли участь педагоги Івано-Франківської та Чернівецької областей та методист НЕНЦ Жестерьов С.А.

Робота круглого столу пройшла успішно, цікаво та ефективно. Всі питання, які були винесені на обговорення, зокрема: структура навчального посібника для педагогів та структура підручника для вихованців ПНЗ еколого-натуралістичного профілю, були розглянуті та по ним були прийняті відповідні рішення.

Методист НЕНЦ Жестерьов С.А.

Поділитися