Обговорення Концепції та Програми розвитку позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Обговорення Концепції та Програми розвитку позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю

Шановні колеги!

Пропонуємо вашій увазі проекти:

Концепції розвитку позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму на період до 2020 року та

Програми розвитку позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю та Національного еколого-натуралістичного центру МОН України на 2016-2020 р. р.

Просимо ваші пропозиції, зауваження, коментарі направляти на адресу victoriya@nenc.gov.ua або nenc@nenc.gov.ua з темою “Обговорення концепції та програми”

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

Поділитися