Літо, літо золоте
Вишиває роси
Та з пшениченьки плете
України коси.
Виглядає поміж віт
Вишнями в садочку,
Одяга на цілий світ
Сонячну сорочку.
9 червня 2017 року під таким девізом розпочав свою роботу літній оздоровчий табір «Мальва». Цим літом табір відзначає ювілей 10-річчя. За ці роки табір живе, розвивається, вдосконалюється і крокує в майбуття, щоб і надалі залишатися найулюбленішим місцем для відпочинку та оздоровлення.
30 призерів обласних та Всеукраїнських природоохоронних конкурсів матимуть змогу 21 день поринути у світ екскурсій, цікавинок, подорожей. Протягом всього відпочинку на дітей чекають екскурсії на підприємства міста ПАТ «Юрія» ТМ «Волошкове поле», ТОВ «Черкасихліб ЛТД», КЗ«Черкасиводоканал», відвідають Черкаський зоопарк, різні музеї міста та захоплюючі подорожі до м.Умань та м.Чигирин.
11 червня відбулася святкова лінійка з нагоди відкриття 10-ювілейного заїзду табору «Мальва». З словами привітання на лінійці виступили: директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР» Людмила Василівна Давиденко та начальник табору «Мальва» Валентина Миколаївна Баданюк, які побажали цікавого та захоплюючого відпочинку в таборі.
Табір «Мальва» – це дійсно, де збуваються всі найзаповітніші мрії маленьких українців, адже наш табір – справжня країна щасливого дитинства і незабутніх пригод!