27 червня в м. Києві, в Гідропарку на озері Берізка відбувся Фестиваль «Риба – Друг!» для дітей що втратили своїх рідних під час Революції Гідності та в зоні АТО за сприяння Асоціації рибалок України. Захід був приурочений до Всесвітнього дня рибальства. У Фестивалі взяли участь діти з Києва, Донецької та Луганської областей, загальною кількістю 35 осіб.
Основним завданням цього заходу стала соціальна адаптація та реабілітація дітей, які в свої юні роки дізналися тяжкість втрати близьких людей. Для них це виявилося серйозним емоційним ударом. Тому організатори зробили все, щоб влаштувати для них свято.
Методисти Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України провели для дітей «Зелений урок», який допоміг розкрити незвичайну по красі вітчизняну природу та виховував у них дбайливе ставлення до природних багатств рідного краю. Іхтіологи Асоціації рибалок України познайомили їх з багатим водним світом. Співробітники КП «Плесо» розказали про столичні водойми і правила безпеки на воді. Професійні спортсмени-рибалки провели з дітьми майстер – клас по ловлі риби, розказали про види риб і їх звички. Діти брали участь рибальському турнірі, в якому отримали пам’ятні призи.
Для дітей було проведене яскраве свято, під час якого вони взяли участь в конкурсах, іграх, в творчих майстернях, покаталися на конях та покуштували смачної рибної ухи.