ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЮННАТІВ ХОЕНЦУМ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** 22 квітня - 02 травня 2024 року - проведення Всеукраїнської декади екологічної освіти *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЮННАТІВ ХОЕНЦУМ

15 вересня урочисто розпочато новий навчальних рік у системі позашкільної освіти України. В комунальному закладі обласної ради – Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся традиційний День відкритих дверей, який стартував в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста», в якій приймають участь юннати й школярі краю.

В цей день педагогічний колектив закладу гостинно розчинив свої двері для місцевих школярів, усіх юних і дорослих учасників навчально-виховного процесу та запрошених. Захід проводився з метою залучення школярів міста до роботи в гуртках закладу, пізнання ними надзвичайного та неповторного світу природи.

Педагоги Хмельницького ОЕНЦУМ подбали про забезпечення дітям належних умов для навчання і виховання, отримання додаткових знань та якісної освіти, проведення пізнавального, цікавого й змістовного дозвілля в позаурочний час.

Для юних природолюбів було організовано й проведено навчально-виховні гурткові біт-заняття «Україна на карті Європи», «Велична і свята моя Україна», «Стежками природи рідного краю», під час яких вони дружно виконували державний гімн та вшановували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів, які полягли на Донбасі в боях за Україну.

В цей день, юні природолюби провели екологічний калейдоскоп «Чи знаєш ти свій край», конкурс знавців загадок «Загадкова природа», виставку-конкурс квіткових композицій «Моя країна – Україна», годину спілкування «Україна понад усе», цікаві вікторини «Україна наш спільний дім» і «Підводний світ», «Рослинний та тваринний світ», конкурс дитячих малюнків на асфальті на природоохоронну та національно-патріотичну тематику, пізнавальну екскурсію екологічною стежкою, УНДЗД, навчальними кабінетами ХОЕНЦУМ.

Під час екологічного відеолекторію для учасників святкувань Дня відкритих дверей був організований перегляд цікавих і пізнавальних фільмів на природознавчу та природоохоронну тематику. Також в рамках заходу було проведено виставку дитячих творчих малюнків, фоторобіт і різноманітних поробок з природних матеріалів, у яких відображено дитячий погляд на проблеми довкілля та природу свого регіону.

За проявлені екологічні знання, кмітливість і допитливість, найбільш активні учасники заходів нагороджені цінними подарунками.

Педагоги закладу прагнуть дати можливість усім своїм вихованцях відчути, що їх розуміють, про них турбуються, дбають і намагаються допомогти їм успішно самореалізуватися в житті.

Учасники свята отримали море незабутніх вражень, позитивних емоцій, посмішок та виявили бажання займатись в творчих еколого-натуралістичних об’єднаннях ХОЕНЦУМ. Сподіваємось, що новий навчальний рік для юннатів Хмельниччини також буде успішним і стане яскравою сторінкою в історії юннатівського руху України.

Інна Міхайлиця, керівник гуртків ХОЕНЦУМ.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар