Відбувся ХІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Відбувся ХІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

З 20 по 22 вересня 2017 року в м. Запоріжжі відбувся ХІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

(Дивіться повідомлення про відкриття заходу)

Учасниками зльоту стали юні аграрники та педагоги з 19 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської.

Школярі – члени учнівських трудових об’єднань презентували свої досягнення під час виставки «Щедрість рідної землі». На виставці учасниками розкрито інноваційні технології в практиці роботи учнівських виробничих бригад: командою Вінницької області (впровадження екологічного землеробства), Сумської області (введення в культуру малопоширених культур – полімнії осотолистої, чуфи, санберрі), Київської області (вирощування рослин методом гідропоніки), Волинської області (застосування біопрепаратів для боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур).

Якістю оформлення та інформаційним наповненням відзначились стенди та банери Івано-франківської міської дитячої екологічної станції («Теплично-парниковий комплекс»), Рівненської обласної станції юних натуралістів («Школа трудового гарту»), Донецької області («Технологічний профіль навчання в Покровському району Донецької області»).

Справжній «фруктовий вернісаж» та «овочевий калейдоскоп» вразив присутніх багатим різноманіттям сортів картоплі, винограду, яблук та зернобобових культур.

У рамках проведення Зльоту відбулися педагогічні читання «Стратегія виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в України» та захист науково-дослідницьких робіт на базі Таврійського державного агротехнологічного університету в м. Мелітополь.

Новизна та актуальність досліджуваних проблем розкрито під час захисту науково-дослідницьких робіт на секції «Овочівництво» Піддубною Юлією – вихованкою гуртка «Юні рослинники» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді («Вивчення впливу стимуляторів росту на ріст та розвиток помідорів»), на секції «Садівництво» Савонік Кариною – членом трудового об’єднання «Колосок» ЗОШ с. Забороль Луцького району Волинської області («Фітосанітарний стан сортів абрикосу в агрокліматичних умовах лісостепу Волині»), на секції «Рослинництво» Мохонько Дарїєю – вихованка гуртка «Юні рослинники» Кіровоградського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді («Вплив інокулянту «Різо Лік Топ» на врожайність та якість сорту сої Аполо»).

Цікава екскурсійна програма до Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» та Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» стала яскравим доповненням до програми Зльоту.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар