Про заходи під час Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань | Національний еколого-натуралістичний центр 26-28 вересня - Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 26-28 вересня - Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В рамках зльоту – педагогічні читання «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти в світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського» *** 27 вересня – 17 жовтня - Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Про заходи під час Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань

04 жовтня 2017 року учасники Всеукраїнського форуму трудових об’єднань виїхали на екскурсію до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) та Одеського державного аграрного університету (ОДАУ).

Екскурсія до Одеської національної академії харчових технологій

Учасників форуму щиро привітав ректор ОНАХТ, доктор технічних наук, професор Єгоров Богдан Вікторович, який розповів про діяльність Академії та новітні технології, які активно використовуються у навчанні студентів.

Вітання учасникам форуму від ректора Одеської національної академії харчових технологій Єгорова Б. В.

Учасникам форуму провели екскурсію по лабораторіях Академії, ознайомили з новим сучасним обладнанням та напрямами діяльності лабораторій. А наймолодші учасники форуму побували на дегустації шоколаду.

Демонстрація приладів у лабораторії якості зерна

Екскурсія у лабораторії якості води

Також відбулася зустріч з деканами 3-х факультетів Одеського державного аграрного університету, які розповіли про основні напрями діяльності факультетів університету. Учасники форуму побували на екскурсіях в музеї ґрунтів України та музеї польових культур.

Екскурсія у музеї Одеського аграрного університету

Після обіду у дитячому центрі «Молода Гвардія» відбулася науково-практична конференція серед учасників Форуму. На розгляд журі було подано 23 роботи. Заслуховувалися роботи з рослинництва, овочівництва, лісівництва, тваринництва та природоохоронної діяльності.

Науково-практична конференція учасників форуму

Переможці будуть нагороджені під час урочистого закриття зміни.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар