Про заходи під час Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань | Національний еколого-натуралістичний центр 14 грудня - Колегія директорів закладів позашкільної освіти *** З 15 грудня розпочинається підведення підсумків: - Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти; - Всеукраїнського конкурсу-огляду соціально-педагогічних виховних систем позашкільних навчальних закладів; - Всеукраїнської щорічної заочної виставки видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»; - Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників»; - Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду позашкільних навчальних закладів «Погляд в майбутнє» *** З 15 грудня розпочинається підведення підсумків Всеукраїнського заочного родинного конкурсу «Дідух» *** З 24 грудня розпочинається підведення підсумків традиційного щорічного конкурсу ”Новорічна композиція” *** З 25 грудня розпочинається підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури еколого-натуралістичного напряму для позашкільних навчальних закладів


Про заходи під час Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань

04 жовтня 2017 року учасники Всеукраїнського форуму трудових об’єднань виїхали на екскурсію до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) та Одеського державного аграрного університету (ОДАУ).

Екскурсія до Одеської національної академії харчових технологій

Учасників форуму щиро привітав ректор ОНАХТ, доктор технічних наук, професор Єгоров Богдан Вікторович, який розповів про діяльність Академії та новітні технології, які активно використовуються у навчанні студентів.

Вітання учасникам форуму від ректора Одеської національної академії харчових технологій Єгорова Б. В.

Учасникам форуму провели екскурсію по лабораторіях Академії, ознайомили з новим сучасним обладнанням та напрямами діяльності лабораторій. А наймолодші учасники форуму побували на дегустації шоколаду.

Демонстрація приладів у лабораторії якості зерна

Екскурсія у лабораторії якості води

Також відбулася зустріч з деканами 3-х факультетів Одеського державного аграрного університету, які розповіли про основні напрями діяльності факультетів університету. Учасники форуму побували на екскурсіях в музеї ґрунтів України та музеї польових культур.

Екскурсія у музеї Одеського аграрного університету

Після обіду у дитячому центрі «Молода Гвардія» відбулася науково-практична конференція серед учасників Форуму. На розгляд журі було подано 23 роботи. Заслуховувалися роботи з рослинництва, овочівництва, лісівництва, тваринництва та природоохоронної діяльності.

Науково-практична конференція учасників форуму

Переможці будуть нагороджені під час урочистого закриття зміни.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар