Свято козацтва «Козацькому роду нема переводу» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Свято козацтва «Козацькому роду нема переводу»

Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

13 жовтня 2016 року у приміщенні комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбувся захід для юннатів «Козацькому роду нема переводу».
В рамках заходу вихованці переглянули відеокліп про історію українського козацтва, декламували вірші, інсценували гуморески. Також з дітьми були проведені рухливі ігри: «Скакуни», “Гопак” (Битва «на грудки»), «Перетягування канату». Особливий інтерес у дітей викликала гра “Заплети косу”.
Неочікуваним приємним подарунком для всіх дітей та гостей заходу була справжня каша-куліш з димком.
Зі святом вихованців привітали гості Сухокобилін Віктор Вікторович, депутат Корабельної районної у місті Херсоні ради та Братан Віктор.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар