Свято козацтва «Козацькому роду нема переводу» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Свято козацтва «Козацькому роду нема переводу»

Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

13 жовтня 2016 року у приміщенні комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбувся захід для юннатів «Козацькому роду нема переводу».
В рамках заходу вихованці переглянули відеокліп про історію українського козацтва, декламували вірші, інсценували гуморески. Також з дітьми були проведені рухливі ігри: «Скакуни», “Гопак” (Битва «на грудки»), «Перетягування канату». Особливий інтерес у дітей викликала гра “Заплети косу”.
Неочікуваним приємним подарунком для всіх дітей та гостей заходу була справжня каша-куліш з димком.
Зі святом вихованців привітали гості Сухокобилін Віктор Вікторович, депутат Корабельної районної у місті Херсоні ради та Братан Віктор.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар