Відбулася щорічна Регіональна зустріч національних координаторів програми GLOBE з Європи та Євразії | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Відбулася щорічна Регіональна зустріч національних координаторів програми GLOBE з Європи та Євразії

З 6 по 10 листопада 2017 р. у м. Зіхрон Яков, Ізраїль, відбулася щорічна Регіональна зустріч національних координаторів програми GLOBE з Європи та Євразії.

На зустрічі були присутні 33 представники з 21 країни регіону, а також директор Головного Офісу програми GLOBE доктор Тоні Мерфі (США).

Основною метою зустрічі був обмін досвідом в управлінні програмою, звітування, представлення нових проектів, а також міжнародне співробітництво та організація планів на наступний рік.

Під час представлення успішних прикладів впровадження програми та міжнародного співробітництва заступник координатора програми GLOBE в Україні розповіла про візит іноземної делегації учнів та педагогів середньої школи с. Шааб (Ізраїль) до Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції (Україна). Більше року співпрацювали школярі, спілкуючись за допомогою скайп-зустрічей та он-лайн конференцій. Учні обох шкіл обмінювалися досвідом і напрацюваннями, здійснювали порівняльний аналіз у напрямах: атмосфера та кліматичні погодні умови. А протягом 21-24 квітня 2017 р. школярі нарешті зустрілись, і всього за декілька днів стали не просто партнерами по програмі GLOBE, а справжніми друзями.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар