Перші переможці «ЕКОкласу» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Перші переможці «ЕКОкласу»

II всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», який стартував 19 січня 2015 року, зібрав перший врожай екологічних проектів талановитих дітей з усієї країни. Роботи на конкурс у номінаціях «Екодизайн», «Екокреатив» і «Екоінновація» приймаються до 24 квітня 2015 року, а з метою додаткової мотивації були організовані три заохочувальні етапи конкурсу. Етап по екодизайну проходив з 19 січня по 19 лютого. Цього року естафета по екодизайну була вдвічі результативною – всеукраїнський конкурс серед школярів підтримав колектив торговельної мережі «Фокстрот», що організувала «ЕКОклас».

Прес-реліз
Милованова Олена
PR-менеджер торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому»
Milovanova-E@foxtrot.kiev.ua

Перші переможці «ЕКОкласу»

У результаті заохочувального етапу II Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас» в номінації «Екодизайн» привітання приймають учні Лисогірської школи №1 на Миколаївщині. Надихнувшись роботами юних екологів до проекту долучилися й організатори конкурсу – співробітники мережі «Фокстрот», які в центральному офісі компанії реалізували свій проект корпоративного екодизайну

II всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», який стартував 19 січня 2015 року, зібрав перший врожай екологічних проектів талановитих дітей з усієї країни. Роботи на конкурс у номінаціях «Екодизайн», «Екокреатив» і «Екоінновація» приймаються до 24 квітня 2015 року, а з метою додаткової мотивації були організовані три заохочувальні етапи конкурсу. Етап по екодизайну проходив з 19 січня по 19 лютого. Цього року естафета по екодизайну була вдвічі результативною – всеукраїнський конкурс серед школярів підтримав колектив торговельної мережі «Фокстрот», що організувала «ЕКОклас».

Кращим у заохочувальну етапі номінації «Екодизайну» став проект учнів 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б класів Лисогірської загальноосвітньої школи №1 (Первомайський район, Миколаївська область) та їх учителя основ здоров’я Наталії Малашевич. Усього кілька голосів не вистачило для перемоги учням 9-Б класу ЗОШ I-III ступенів №2, м.Копичинці (Гусятинський район, Тернопільська область) за проект «Збережи планету для нащадків». Голосування проходило на сторінці «Фокстрот» в соціальній мережі Facebook. Так, в галереї проектів «ЕКОклас» шляхом відкритого онлайн-голосування відвідувачів сторінки з 25 лютого по 1 березня 2015 року за допомогою «лайків» за проект школярів із села Лиса Гора «Створення модного одягу і організація показу мод, що агітує за екологічний стиль життя» було віддано максимальну кількість голосів – 136.

Колектив переможцівЛисогірської ЗОШ

Колектив переможцівЛисогірської ЗОШ

Екодизайн колективу мережі Фокстрот

Екодизайн колективу мережі Фокстрот

Напередодні 8 березня організатор конкурсу – мережа «Фокстрот. Техніка для дому» та міжнародний партнер – швейцарський фонд «Скорочення ризиків» привітали колектив переможців заохочувального онлайн-голосування – Лисогірську ЗОШ №1 і передали школярам почесний диплом і приємні сюрпризи.

– Діти самостійно майстрували сукні з пакетів, паперу, шпалер, мішків і серветок, – розповіла Наталія Малашевич. – Здійснюючи цей проект, ми отримали масу задоволення.

Дитячий колектив і педагог навіть присвятили вірші конкурсу «ЕКОклас». Метою роботи колективу-переможця було залучення учнів до виготовлення екологічного одягу з підручних матеріалів, а також можливість проявити себе, досягти успіху, надихнути дітей на творчість, покращуючи при цьому екологічний стан навколишнього середовища. Результатом проекту екодизайну одягу став модний конкурс, який організували в Лисогірській школі серед учнів 5 – 11 класів. У конкурсі взяли участь 11 педагогів, 110 учнів, а також їх батьки.

Зараз на «ЕКОклас» прийшло вже більше 100 проектів і тисячі дітей з усієї України продовжують реалізовувати проекти в рамках цього конкурсу. Це спонукало організаторів до активних дій: на підтримку конкурсу було ініційовано і проведено внутрішньокорпоративне творче змагання серед персоналу мережі «Фокстрот».

– «ЕКОклас» – це не данина моді на екологію, а наш реальний шанс зробити Україну чистішою і зеленішою. Для нас, наших сімей і наших клієнтів, – зазначила Наталія Средня, маркетинг-директор торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому». – Ми із залученням наших дітей виготовили 138 паперових квіток, самі їх розмалювали і створили з них екологічний логотип «Фокстрот». Таке спільне створення арт-проекту – відмінний тімбілдінг. Ми змогли по-новому поглянути на навколишній світ, обговорювали, як разом можемо поліпшити екологічне середовище. І тепер з особливим інтересом всім колективом будемо стежити за ходом конкурсу і вболівати за кращі проекти у номінаціях «Екоінновація» – з 21 лютого по 21 березня і «Екокреатив» – з 23 березня по 23 квітня.

А переконатися в безмежному таланті та ентузіазмі молоді в бажанні зберегти України зеленою, можна, переглянувши презентації-звіти в номінації «Екодизайн»: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-pr/1137.
Довідка: II всеукраїнський конкурс «Екоклас» ініційовано «Соціальним центром Геннадія Виходцева» та реалізовано торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому». Організаційний партнер конкурсу – Національний еколого-натуралістичний центр МОН України. Міжнародний партнер – швейцарський фонд «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation). Генеральний медійний спонсор – «Единственная». Конкурс проводиться за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар