Перші переможці «ЕКОкласу» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 14-16 квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” (дистанційно) *** до 16 квітня 2021 року - подання конкурсних робіт на ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 22 - 26 квітня 2021 року фінал Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021» (дистанційно) *** до 30 квітня 2021 року подання робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» *** 12 - 13 травня 2021 року ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів (дистанційно) *** 17 - 18 червня 2021 року ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» *** 18 - 21 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» *** 18 - 21 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» *** 22 - 23 травня 2021 року весняна сесія Всеукраїнської школи методиста закладу позашкільної освіти *** 25 до 28 травня 2021 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів екологонатуралістичного напряму (12-15 років) *** 2 - 3 червня 2021 року фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2020-2021 н.р. (м.Черкаси) *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький)


Перші переможці «ЕКОкласу»

II всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», який стартував 19 січня 2015 року, зібрав перший врожай екологічних проектів талановитих дітей з усієї країни. Роботи на конкурс у номінаціях «Екодизайн», «Екокреатив» і «Екоінновація» приймаються до 24 квітня 2015 року, а з метою додаткової мотивації були організовані три заохочувальні етапи конкурсу. Етап по екодизайну проходив з 19 січня по 19 лютого. Цього року естафета по екодизайну була вдвічі результативною – всеукраїнський конкурс серед школярів підтримав колектив торговельної мережі «Фокстрот», що організувала «ЕКОклас».

Прес-реліз
Милованова Олена
PR-менеджер торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому»
Milovanova-E@foxtrot.kiev.ua

Перші переможці «ЕКОкласу»

У результаті заохочувального етапу II Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас» в номінації «Екодизайн» привітання приймають учні Лисогірської школи №1 на Миколаївщині. Надихнувшись роботами юних екологів до проекту долучилися й організатори конкурсу – співробітники мережі «Фокстрот», які в центральному офісі компанії реалізували свій проект корпоративного екодизайну

II всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», який стартував 19 січня 2015 року, зібрав перший врожай екологічних проектів талановитих дітей з усієї країни. Роботи на конкурс у номінаціях «Екодизайн», «Екокреатив» і «Екоінновація» приймаються до 24 квітня 2015 року, а з метою додаткової мотивації були організовані три заохочувальні етапи конкурсу. Етап по екодизайну проходив з 19 січня по 19 лютого. Цього року естафета по екодизайну була вдвічі результативною – всеукраїнський конкурс серед школярів підтримав колектив торговельної мережі «Фокстрот», що організувала «ЕКОклас».

Кращим у заохочувальну етапі номінації «Екодизайну» став проект учнів 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б класів Лисогірської загальноосвітньої школи №1 (Первомайський район, Миколаївська область) та їх учителя основ здоров’я Наталії Малашевич. Усього кілька голосів не вистачило для перемоги учням 9-Б класу ЗОШ I-III ступенів №2, м.Копичинці (Гусятинський район, Тернопільська область) за проект «Збережи планету для нащадків». Голосування проходило на сторінці «Фокстрот» в соціальній мережі Facebook. Так, в галереї проектів «ЕКОклас» шляхом відкритого онлайн-голосування відвідувачів сторінки з 25 лютого по 1 березня 2015 року за допомогою «лайків» за проект школярів із села Лиса Гора «Створення модного одягу і організація показу мод, що агітує за екологічний стиль життя» було віддано максимальну кількість голосів – 136.

Колектив переможцівЛисогірської ЗОШ

Колектив переможцівЛисогірської ЗОШ

Екодизайн колективу мережі Фокстрот

Екодизайн колективу мережі Фокстрот

Напередодні 8 березня організатор конкурсу – мережа «Фокстрот. Техніка для дому» та міжнародний партнер – швейцарський фонд «Скорочення ризиків» привітали колектив переможців заохочувального онлайн-голосування – Лисогірську ЗОШ №1 і передали школярам почесний диплом і приємні сюрпризи.

– Діти самостійно майстрували сукні з пакетів, паперу, шпалер, мішків і серветок, – розповіла Наталія Малашевич. – Здійснюючи цей проект, ми отримали масу задоволення.

Дитячий колектив і педагог навіть присвятили вірші конкурсу «ЕКОклас». Метою роботи колективу-переможця було залучення учнів до виготовлення екологічного одягу з підручних матеріалів, а також можливість проявити себе, досягти успіху, надихнути дітей на творчість, покращуючи при цьому екологічний стан навколишнього середовища. Результатом проекту екодизайну одягу став модний конкурс, який організували в Лисогірській школі серед учнів 5 – 11 класів. У конкурсі взяли участь 11 педагогів, 110 учнів, а також їх батьки.

Зараз на «ЕКОклас» прийшло вже більше 100 проектів і тисячі дітей з усієї України продовжують реалізовувати проекти в рамках цього конкурсу. Це спонукало організаторів до активних дій: на підтримку конкурсу було ініційовано і проведено внутрішньокорпоративне творче змагання серед персоналу мережі «Фокстрот».

– «ЕКОклас» – це не данина моді на екологію, а наш реальний шанс зробити Україну чистішою і зеленішою. Для нас, наших сімей і наших клієнтів, – зазначила Наталія Средня, маркетинг-директор торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому». – Ми із залученням наших дітей виготовили 138 паперових квіток, самі їх розмалювали і створили з них екологічний логотип «Фокстрот». Таке спільне створення арт-проекту – відмінний тімбілдінг. Ми змогли по-новому поглянути на навколишній світ, обговорювали, як разом можемо поліпшити екологічне середовище. І тепер з особливим інтересом всім колективом будемо стежити за ходом конкурсу і вболівати за кращі проекти у номінаціях «Екоінновація» – з 21 лютого по 21 березня і «Екокреатив» – з 23 березня по 23 квітня.

А переконатися в безмежному таланті та ентузіазмі молоді в бажанні зберегти України зеленою, можна, переглянувши презентації-звіти в номінації «Екодизайн»: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-pr/1137.
Довідка: II всеукраїнський конкурс «Екоклас» ініційовано «Соціальним центром Геннадія Виходцева» та реалізовано торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому». Організаційний партнер конкурсу – Національний еколого-натуралістичний центр МОН України. Міжнародний партнер – швейцарський фонд «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation). Генеральний медійний спонсор – «Единственная». Конкурс проводиться за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар