Відбувся обласний семінар для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва та художньо-естетичної творчості | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Відбувся обласний семінар для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва та художньо-естетичної творчості

13 грудня 2017 року на базі закладу відбувся обласний семінар для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва та художньо-естетичної творчості за темою «Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку, самореалізації особистості вихованців на заняттях гуртків декоративно-прикладного та художньо-естетичного циклу через предметну компетентність педагога».

В семінарі взяли участь 46 педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 20 районів області.

Учасників обласного семінару привітали Давиденко Людмила Василівна, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» та Кудін Валентина Семенівна, завідуюча лабораторією виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Педагогічні працівники поділились кращим досвідом позакласної та позашкільної роботи з учнями.

Майстер-клас по виготовленню новорічних композицій показали Гавриленко Наталія Володимирівна, викладач спеціальних дисциплін та Бондаренко Валентина Володимирівна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г. Ф. Короленка».

Турецькою технікою малювання по воді вразила учасників семінару Харченко Наталія Іванівна, майстриня хенд-мейкер.

В рамках обласного семінару, традиційно напередодні новорічних свят, відкрилась обласна виставка «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

На виставку, яка буде відкрита для широкого кола відвідувачів до 19 січня 2018 року, представлені творчі роботи учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з усіх районів Черкащини.

Найкращі роботи учнів будуть направлені на Всеукраїнську виставку «Новорічна композиція» та «Український сувенір», яка розпочне свою роботу з 20 грудня 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Києві.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар