Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»

14-16 лютого ц.р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету».

Конкурс відбувся за підтримки співорганізатора – громадської організації «Екологічний клуб Еремурус – Україна» та спонсорів заходу: Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви і компанії REHAU.

Під час проведення фіналу для учасників була організована відкрита стендова презентація, під час якої відбулось наукове спілкування віч-на-віч та обмін досвідом.

15 лютого фіналісти Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» захищали свої проекти та роботи перед поважним журі.

Для фіналістів 16.02 Шведун Ганною Григорівною, вчителем біології вищої категорії, вчителем-методистом загальноосвітньої школи I-III ступенів № 123 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області була проведена науково-розважальна програма «Енергетичні експерти». Для керівників був організований тренінг «Використання ігрових технологій при ознайомленні школярів з темою «Енергозбереження» (Валантирець Наталія Василівна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області та Волошина Марія Сергіївна, вчитель фізики І категорії Смілянського НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» Черкаської області).

Компетентне журі обрало переможців з трьох учнівських та однієї студентської номінації.

Дипломами відповідних ступенів нагородили:

Номінація 1. Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії (ПДЕ):

І місце

  1. Бабич Владислава, учня 7 класу Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради Полтавської області з роботою: «Енергія для освітлення при відкритті дверей у школі».

ІІ місце

  1. Анцибора Вячеслава, ліцеїста 11 класу, групи ФМ-41 Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Києва з роботою: «Використання альтернативного джерела енергії та нової системи його охолодження для напівпричепів-рефрижераторів».

ІІІ місце

  1. Кохтюка Дениса, 11 класу Навчально-виховного комплексу № 157 м. Києва з роботою: «Висотна вітроелектростанція».
  2. Очеретну Анастасію, ученицю 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області з роботою: «Використання сонячної енергії – шлях до енергетичної незалежності України».

 

Номінація 2. Проект «Моє енергетичне рішення»:

І місце

  1. Лазарову Софію, вихованку Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» ім. І.Сікорського м. Києва з роботою: «Підвищення ККД сонячної батареї способом повороту батареї за Сонцем».

ІІ місце

  1. Грабець Анатолія, вихованця Чортківського районного комунального закладу «Центру науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» Тернопільської області з роботою: «Конструкція кривошипно-шатунної міні електростанції».
  2. Кравчук Дарію, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 92 I-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області з роботою: «Енергозбереження в школі – все в наших руках!».

ІІІ місце

  1. Керлан Богдана, Самусенко Дарину, учнів Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Вознесенського ліцею «Інсайт» Миколаївської області з роботою: «Дослідження можливостей використання кристалогідратів як тепло акумуляторів» з роботою: «Дослідження можливостей використання кристалогідратів як тепло акумуляторів».
  2. Біду Вікторію, ученицю 9 класу Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради Полтавської області з роботою: «Сонячна сушарка на сонячних батареях».
  3. Закревського Олександра, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 м. Житомира, вихованця Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді з роботою: «Найкращий спосіб утеплення труб водопостачання».

 

Номінація 3. Інформування суспільства / пропаганда енергоефективності:

І місце

  1. Хітайлову Катерину, Паньків Давида, учнів Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5 Запорізької області з роботою: «П’ять порад».

ІІ місце

  1. Корж Станіслава, учня 11 класу закладу загальної середньої освіти № 123 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області з роботою: інтерактивна гра-лабіринт для молодших школярів «Енергія навкруги».
  2. Терпіловську Єву, вихованку гуртка «Юні охоронці природи» Болградського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениці 7 класу Голицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Одеської області з роботою: «Дні енергозбереження в Голицькому НВК».

ІІІ місце

  1. Єрохіна Сергія, учня 6 класу, вихованця гуртка «Екологічна стилістика» Позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» м. Бережани Тернопільської області з роботою: «Екоігри та майстер-класи – шлях до енергозбереження» Журнал «Світлячок» та листівки.
  2. Ревак Юлію, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Улашківці Чортківського району Тернопільської області з роботою: «Енергозбереження – майбутнє людства! Обізнаний – значить озброєний!».
  3. Больмот Анну, Стешенко Марію, учнів 10 класу Смілянського НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області з роботою: «Пригоди Мукономки».

 

Номінація 4 для студентів «Біоінженерія та зміни клімату»

І місце

  1. Жукотського Олександра, Стась Дмитра, Ромодана Владислава, Саєнка Андрія, студентів групи ТО-31 Миргородського художньо-промислового коледжу імені М. В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Полтавської області з роботою: «Будинок з використанням нетрадиційних джерел енергії».

ІІ місце

  1. Величка Олега, студента V курсу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова м. Миколаїв Миколаївської області з роботою: «Енергозберігаючий прилад для ефективного використання освітлення багатоквартирних будинків».

 

Переможці були нагородженні цінними подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу.

 

Переглянути фотозвіт можна за посиланням: www.facebook.com/

 

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • slot qris
  • scatter hitam
  • scatter hitam
  • klikslot
  • zara4d
  • zara4d
  • ronaldoslot
  • dumdum4d
  • mposlot