Підготовка до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Підготовка до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

В Кременчуцькому еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася творча зустріч керівників та учасників команд міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я: «Здоров’я — це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів».

15 лютого в приміщенні Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулася творча зустріч. Саме тема «Здоровий спосіб життя» та підготовка команд до виступів у конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій, була основною темою зустрічі, але в ході роботи було виявлено та обговорено багато інших організаційних, болючих та цікавих питань. Захід підготовлено завідувачем відділу КЕНЦУМ Мотренко Тетяною Володимирівною. Учасники зустрічі проаналізували відео з виступами команд, обговорили положення конкурсу, прослухали корисні та креативні поради Прокіпець Романа Григоровича та Щербак Ренати Олександрівни, які на прикладі, опираючись на власний досвід, показали як цікаво та неординарно використовувати музичний супровід та відео під час масових заходів, фестивалів та конкурсів. До дискусії долучилося багато присутніх, які давали поради, ділилися досвідом та були активними учасниками зустрічі.

Здоровий спосіб життя — це спосіб життя, заснований на принципах моральності, раціонально організований, активний, трудовий, що загартовує і, в той же час, захищає від неблагополучних дій оточуючого середовища, що дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне та фізичне здоров’я.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар