В Донецькій області пройшов цикл тренінгів «Крок за кроком» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


В Донецькій області пройшов цикл тренінгів «Крок за кроком»

В Донецькій області пройшов цикл тренінгів для представників навчальних закладів «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника (для України) «Крок за кроком». Мультимедійний посібник «Крок за кроком» створено задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, сприяння більш сталому розвитку українського суспільства. Мультимедійний посібник розроблявся Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ), у тісній співпраці з провідними українськими експертами та представниками організацій громадянського суспільства, за підтримки уряду Королівства Норвегії.

Ініціатором тренінгів виступив Донецький обласний еколого-натуралістичний центр. 26 березня 47 учасників – вчителі природничих наук, початкових класів, керівники гуртків еколого-натуралістичної спрямованості, проходили навчання на базі Мар’їнської районної станції юних натуралістів. 28 березня тренінг пройшов в місті Краматорськ, на базі ЗОШ № 12 для 60-ти вчителів та керівників гуртків з міст Краматорськ, Костянтинівка, Лиман, Святогірськ, Слов’янськ та з Великоновосілківського і Костянтинівського районів.

Леонід Фірсов – директор зі стратегічного розвитку Благодійної Організації «БФ «Глобальна синергія» ознайомив слухачів зі структурою та особливостями практичного користування медійним посібником «Крок за кроком».

Всі учасники тренінгів отримали сертифікати про проходження тренінгу з використання мультимедійного курсу «Крок за кроком» та комплект матеріалів, що містить флеш-карту з мультимедійним посібником на трьох мовах, інформаційний буклет з контактами програми і посиланнями на онлайн-версію курсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар