В Донецькій області пройшов цикл тренінгів «Крок за кроком» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю» *** 20 серпня 2020 року об 11:00 - педагогічне засідання «Позашкілля – вибір майбутнього» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» *** 9 вересня 2020 року пройде п'ята онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва ***


В Донецькій області пройшов цикл тренінгів «Крок за кроком»

В Донецькій області пройшов цикл тренінгів для представників навчальних закладів «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника (для України) «Крок за кроком». Мультимедійний посібник «Крок за кроком» створено задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, сприяння більш сталому розвитку українського суспільства. Мультимедійний посібник розроблявся Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи (РЕЦ), у тісній співпраці з провідними українськими експертами та представниками організацій громадянського суспільства, за підтримки уряду Королівства Норвегії.

Ініціатором тренінгів виступив Донецький обласний еколого-натуралістичний центр. 26 березня 47 учасників – вчителі природничих наук, початкових класів, керівники гуртків еколого-натуралістичної спрямованості, проходили навчання на базі Мар’їнської районної станції юних натуралістів. 28 березня тренінг пройшов в місті Краматорськ, на базі ЗОШ № 12 для 60-ти вчителів та керівників гуртків з міст Краматорськ, Костянтинівка, Лиман, Святогірськ, Слов’янськ та з Великоновосілківського і Костянтинівського районів.

Леонід Фірсов – директор зі стратегічного розвитку Благодійної Організації «БФ «Глобальна синергія» ознайомив слухачів зі структурою та особливостями практичного користування медійним посібником «Крок за кроком».

Всі учасники тренінгів отримали сертифікати про проходження тренінгу з використання мультимедійного курсу «Крок за кроком» та комплект матеріалів, що містить флеш-карту з мультимедійним посібником на трьох мовах, інформаційний буклет з контактами програми і посиланнями на онлайн-версію курсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар