Юннати Донеччини приготувалися до Великодня | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Юннати Донеччини приготувалися до Великодня

Великдень – свято, до якого готуються заздалегідь. Протягом березня до Донецького обласного еколого-натуралістичного центру надходили роботи юних майстрів з міст та районів Донеччини на обласну виставку-конкурс великоднього аранжування «Благовіст».

Головна мета заходу – це формування у дітей та молоді любові до національних традицій та культури великодньої флористики, виховання бережливого відношення до оточуючого середовища. Учасникам заходу стали учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Роботи представлені за такими номінаціями: «Великодні віночки», «Великодні кошики», «Великодні дерева», «Великодні піраміди», «Великодні пальми», «Великодні писанки», «Великодні сувеніри».

Усі роботи, що надійшли до Донецького обласного еколого-натуралістичного центру виконанні у різних техніках: пап’є-маше, квілінг, декупаж, джутова філігрань, тематичний та оригінальний розпис, поробки з солоного тіста, дряпанки, крапанки, натурально-листкова техніка, розкритки, вощанки, витинанки, плетіння з лози та газет, плетіння та аплікація з бісеру, в’язання гачком, квіти з фоамірану, сухе викатування, орігамі, артишок, паперопластика, декорування стрічками.

До ДОЕНЦ надійшло понад 200 робіт юних донеччан.

З 2 квітня кращі роботи обласної виставки-конкурсу експонуються в дитячій центральній дитячий бібліотеці «Книжчин дім» міста Краматорськ, де кожен може прийти та помилуватися роботами творчих юннатів. Виставку вже оглянули учасники тренінгу для представників навчальних закладів «Крок за кроком» та фінального етапу V обласного конкурсу учнівської та студентської області «Екологія та здоров’я».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар