Міжнародний день птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Міжнародний день птахів

Щороку, 1 квітня проходить свято, яке стало вже традиційним з 1923 року, та святкується по всій Україні – це Міжнародний день птахів. До цього свята на ТРК «Скіфія» у програму «Ранок на Скіфії» з Оленою Юдіною завітали керівник гуртків центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – Хандусь Анна Володимирівна та вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини», учні 6-Б класу Сентюкова Вероніка, Квітка Анастасія, Будніченко Валерія, Безкоровайний Владислав, Євмененко Владислав Херсонської загальноосвітньої школи № 47.

У центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді до цього свята проходить всеукраїнська акція «День зустрічі птахів». Під час цієї акції учнівська молодь залучається до охорони перелітних птахів у період їх повернення із зимівлі до рідного краю. Вихованці гуртків в рамках акції виготовляють годівнички, штучні гніздівлі для птахів: шпаківні, дуплянки власноруч, розвішують їх на шкільному подвір’ї, у парках та скверах міста. Підгодовують птахів і спостерігають за ними. Велике значення приділяється агітаційно – пропагандиській роботі, а саме гуртківці пишуть інформаційні листи, створюють стінгазети.

З приходом весни, кожного року проходить «Свято зустрічі птахів». Під час цього заходу гуртківці знайомляться з давніми народними звичаями зустрічі весни, формують різностороннє уявлення про птахів, розвивають бажання розуміти і вивчати природу, виховують бережливе ставлення до птахів та інтерес до театрально-ігрової діяльності.

Хандусь Анна Володимирівна,

керівник гуртків

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар