Науково-популярне видання натуралістів «Ліси Хмельниччини» визнане книгою 2017 року | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Науково-популярне видання натуралістів «Ліси Хмельниччини» визнане книгою 2017 року

17 квітня 2018 року під час ХII Обласного Форуму «Книжкова весна на Хмельниччині», приуроченого до Всесвітнього дня книги і авторського права, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці було оголошено книгу «Ліси Хмельниччини» (видавництво – ТзОВ «Поліграфіст») кращою книгою Хмельниччини в 2017 році в номінації довідкової літератури та нагороджено Дипломом обласного читацького рейтингу її авторів – журналіста Олексія Олександровича Тимощука та педагогів Миколу Андрійовича Зведенюка і Василя Васильовича Климчука.

Форум проводився за підсумками обласного читацького рейтингу «Краща книга Хмельниччини – 2017 року», що визначався кількістю запитів книги читачами в бібліотеках області. «Ліси Хмельниччини» (3000 екз.), яку натуралістам вдалось випустити у світ завдяки підтримці лісівників області, поповнили скарбничку навчальних, науково-популярних і довідкових видань природничо-краєзнавчого змісту Хмельницького ОЕНЦУМ для учнівської та студентської молоді краю, які згідно підсумків обласних читацьких рейтингів визнавались найбільш популярними книгами року у попередні роки в т. ч. «Річки Хмельниччини» (2000 екз.), «Історія міст і сіл Хмельниччини» (1500 екз.), «Хмельниччина» (5500 екз.).

Усі рейтингові книги та інша навчальна й методична література, яку хмельницькі натуралісти творили разом з місцевими і столичними науковцями, багатотисячними тиражами друкувались у ТзОВ «Поліграфіст» та були безоплатно передані для закладів загальної середньої і позашкільної освіти області та поповнили  фонди шкільних і громадських бібліотек (більш детально цю літературу в оцифрованому форматі див. у електронних бібліотеках Національного ЕНЦУМ за посиланням: https://nenc.gov.ua/?page_id=1083  та Хмельницького ОЕНЦУМ за посиланням: http://hoencum.km.ua/?page_id=5.

Книжкова весна на Хмельниччині продовжується і об’єднує багато однодумців та усіх тих, хто творить, шанує й розвиває друковане слово, популяризує його, доносить до юних і дорослих жителів Хмельниччини його кращі зразки. А педагоги-натуралісти Хмельницького ОЕНЦУМ спільно з науковцями Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка та Хмельницького національного університету і друкарями ТзОВ «Поліграфіст» готують видання навчальних посібників «Флора Хмельниччини» та «Екологічна абетка», які до 1 вересня нового навчального року безоплатно отримає кожен заклад освіти Хмельницької області.

 

Олена Зотова,

методист Хмельницького ОЕНЦУМ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар