Вітаємо переможців! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** до 1 листопада 2020 року триватиме реєстрація на Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Вітаємо переможців!

Міжнародне журі оголосило підсумки заочного Міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання та збереження водних ресурсі». З 5 переможців – 4 з України!

 

Номінація 1. «Традиції виявлення або штучного утворення, облаштування водних об’єктів»

Вікова категорія учасників: учні 7-9 класів

І місце

  1. Вальчук Ангеліна (104 бали) учениця 8 класу Рукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернівецької області з роботою: «Де криниця – там життя».

Керівник: Шишковська Тетяна Миколаївна, вчитель географії Рукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернівецької області.

 

Номінація 2. Традиційні форми сталого використання  водних ресурсів

Вікова категорія учасників: учні 10-11 класів

ІІ місце

  1. Фисуненко Костянтин, Артеменко Владислав, Кононенко Софія, Сафаров Олександр, Чопенко Карина (88 балів), вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської області з роботою: «Кобеляцькі млини: історичний, екологічний, культурологічний аспекти».

Керівник: Копилець Є. В., керівник гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської області; Ярошенко Ю. О., методист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської області.

Номінація 3. Обряди і свята, повір’я, пов’язані з водою та водними об’єктами; легенди, прислів’я, приказки, народні перекази і вислови про річки, ставки, струмки, джерела.

Вікова категорія учасників: учні 7-9 класів

І місце

  1. Чифурко Володимир (105 балів), учень Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області з роботою: «Таємниці українських прислів’їв і приказок про воду».

Керівник: Чифурко Ірина Євгенівна, вчитель української мови, літератури, українознавства Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Чернівецької міської ради Чернівецької області.

Вікова категорія учасників:

учні 10-12 класів

ІІ місце

  1. Дудуш Ганна (99 балів), учениця 10 класу Болградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області з роботою: «Вода у народних звичаях та обрядах болгар Бессарабії півдня України ХІХ – початку ХХІ століття (на матеріалах села Нові Трояни Болградського району Одеської області)».

Керівник: Дудуш Ольга Іванівна, керівник гуртка «Стоп кадр» Болградського районного Центру дитячої та юнацької творчості, вчитель інформатики Новотроянівського навчально-виховного комплексу Одеської області.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар