Миколаївщина приймає естафету відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Миколаївщина приймає естафету відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні

23 травня 2018 року на території бульвару адмірала Макарова у місті Миколаєві Миколаївської області позашкільники відзначили 100 річчя позашкільної освіти в Україні. У святкуванні Дня позашкільника взяли участь всі обласні заклади позашкільної освіти.

Вихованці та педагоги Миколаївського обласного еколого-натуралістичним центру учнівської молоді взяли активну участь у проведенні та організації свята.

Гості свята здійснили подорож по Країні Юннатії, відвідали контактний зоопарк «Animal-show», виставку дитячої творчості «Юннатівський вернісаж». З гостями працювали хендмейдери на арт-майданчиках: Майстер-клас «Квітуча моя Земля» – діти створили чудове «флористичне» зображення планети Земля у техніці ошібана. Під час майстер-класу «Екорамки» – діти виготовляли рамки у стилі ленд-арту для власних фотографій та створення креативної фотозони.

Гості свята, серед яких були жителі міста Миколаєва, учні шкіл, представники влади з радістю і захопленням відвідали контактний зоопарк, фотографувались з тваринами, годували їх. Батьки і діти взяли активну участь у майстер – класах. Свято Позашкілля принесло багато приємних, незабутніх вражень, емоцій та спогадів дітям та дорослим Миколаївщини.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар