Весна у Національному еколого-натуралістичному центрі – це не лише краса пробудження природи, але і час активної праці з упорядкування території, традиційного веснування. Це час наводити лад на нашому гостинному подвір’ї і наші вихованці ніколи не лишаються осторонь весняних акцій на свіжому повітрі. Діти радо працюють у дендропарку «Юннатський», на науково-дослідних ділянках з квітникарства, садівництва, агрономії, висаджують нові дерева, обкопують старі, доводять до ладу ранньовесняні клумби.
Традиційно квітень – місяць найгучніших природоорієнтованих свят: Дня Землі (22 квітня), Українського дня довкілля (18 квітня), і саме в цей час юннати із задоволенням проводять свої перші цьогорічні весняні дні на природі, у життєдайній праці, яка заряджає енергією на весь рік.
Природа дарує нам красу та щедро годує своїми плодами, але і ми маємо зробити їй подарунок у вигляді щирої праці, прояву істинної любові до природи, і юні натуралісти Центру справами, а не словами, доводять, що їх любов до природи – від самого серця. Кожен, хто хоч раз побував на території Національного еколого-натуралістичного центру, знає, що тут земля наповнена дитячою енергетикою, і неозброєним оком видно, скільки праці вкладено в неї. Ми дякуємо всім юним природолюбам за допомогу у веснуванні цього року!