Розпочав свою роботу літній оздоровчий табір «Мальва» | Національний еколого-натуралістичний центр 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


Розпочав свою роботу літній оздоровчий табір «Мальва»

Літо, літо золоте

Вишиває роси

Та з пшениченьки плете

України коси.

Виглядає поміж віт

Вишнями в садочку,

Одяга на цілий світ

Сонячну сорочку.

16 червня 2018 року під таким девізом розпочав свою роботу літній оздоровчий табір «Мальва». За ці роки табір живе, розвивається, вдосконалюється і крокує в майбуття, щоб і надалі залишатися найулюбленішим місцем для відпочинку та оздоровлення.

30 призерів обласних та Всеукраїнських природоохоронних конкурсів мають змогу 18 днів поринути у світ екскурсій, цікавинок, подорожей. Протягом всього відпочинку на дітей чекають екскурсії на підприємства міста ТОВ «Черкасихліб ЛТД», КЗ«Черкасиводоканал», відвідають Черкаський зоопарк, різні музеї міста та захоплюючі подорожі до м.Києва.

17 червня відбулася святкова лінійка з нагоди відкриття заїзду табору «Мальва», на якій 30 дітей випустили в небо різнокольорові кульки із своїми побажаннями. З словами привітання на лінійці виступила заступник директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР», начальник табору «Мальва» Валентина Миколаївна Баданюк, яка побажала цікавого та захоплюючого відпочинку в таборі. В подарунок на свято діти отримали екскурсію до Черкаського зоопарку.
Табір «Мальва» – це дійсно, де збуваються всі найзаповітніші мрії маленьких українців, адже наш табір – справжня країна щасливого дитинства і незабутніх пригод!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар