Проведено Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні | Національний еколого-натуралістичний центр 18-22 березня - Курси підвищення кваліфікації директорів позашкільних навчальних закладів України *** 19-21 березня - ІІ етап Всеукраїнського турніру юних натуралістів *** 19-21 березня - Навчальний екологічний тренінг «Моніторинг стану довкілля» *** 25-29 березня - Весняна сесія у Природничій школі учнівської молоді *** 26-29 березня - Очний тур фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** Упродовж місяця - Методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** 3-4 квітня - Екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження» *** 3-5 квітня - Навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об’єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 9-11 квітня - Всеукраїнський юннатівський природоохоронний рух «Зелена естафета» 2018-2019 н.р. *** 12-13 квітня - ІІ етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» 2019 *** 16 -18 квітня - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» *** 17-19 квітня - Всеукраїнського педагогічного практикуму для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) «Світ творчості» *** 20 квітня - Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини-право кожного» *** 23-24 квітня - Тренінг по громадянській освіті за программою «Я - громадянин України» *** 23-24 квітня - Всеукраїнський науково-освітній семінар-практикум за темою: «Еколого-освітня діяльність як запорука збереження біорізноманіття для сталого розвитку» *** 24-26 квітня - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (категорія учасників – від 12 до 15 років включно)


Проведено Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 04.01.2018 №12 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 рік» з 12 по 14 червня 2018 року у Івано-Франківській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради був проведений Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні.

У заході взяли участь 20 представників позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з 13 областей України.

З вітальним словом до учасників звернулись: директор Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради Т.В. Ґудзик; спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Делятинської ОТГ М. Яворська та заступник координатора програми GLOBE в Україні Н.М. Федоренко.

Учасники тренінгу звітували про діяльність навчальних закладів за програмою GLOBE в своїх регіонах впродовж 2017-2018 навчального року. Педагоги семінару відвідали тренінги , присвячені роботі з програмою GLOBE, а також майстер-класи від працівників наукового відділу Карпатського НПП.

Також протягом трьох днів для учасників були організовані навчально-пізнавальні екскурсії «Скелі Олекси Довбуша», “Реабілітаційний центр для тварин на базі вольєрного господарства”, “Карпати в мініатюрі” та “Босонога стежка”.

Учасники відвідали Івано-Франківську міську дитячу екологічну станцію та Івано-Франківськbq обласнbq еколого-натуралістичнbq центр учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради як приклад позашкільних закладів з позитивним досвідом роботи та впровадженням методик дослідження навколишнього середовища за програмою GLOBE.

Після закінчення навчального тренінгу координаторам вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дають право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар