Проведено Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні | Національний еколого-натуралістичний центр 11-12 грудня - Перший курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії з теми: «Методика викладання технології хімічних виробництв у шкільному курсі хімії» *** 14 грудня - Колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** 22-29 грудня - Зимова школа з програмування та інформаційних технологій *** Упродовж місяця - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» та «Новорічний подарунок» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Цікава школа» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс-огляд тепличного господарства загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Дивовижна теплиця (заочно) *** Упродовж місяця - V Всеукраїнський турнір юних натуралістів (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Проведено Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 04.01.2018 №12 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 рік» з 12 по 14 червня 2018 року у Івано-Франківській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради був проведений Всеукраїнський навчальний тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні.

У заході взяли участь 20 представників позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з 13 областей України.

З вітальним словом до учасників звернулись: директор Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради Т.В. Ґудзик; спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Делятинської ОТГ М. Яворська та заступник координатора програми GLOBE в Україні Н.М. Федоренко.

Учасники тренінгу звітували про діяльність навчальних закладів за програмою GLOBE в своїх регіонах впродовж 2017-2018 навчального року. Педагоги семінару відвідали тренінги , присвячені роботі з програмою GLOBE, а також майстер-класи від працівників наукового відділу Карпатського НПП.

Також протягом трьох днів для учасників були організовані навчально-пізнавальні екскурсії «Скелі Олекси Довбуша», “Реабілітаційний центр для тварин на базі вольєрного господарства”, “Карпати в мініатюрі” та “Босонога стежка”.

Учасники відвідали Івано-Франківську міську дитячу екологічну станцію та Івано-Франківськbq обласнbq еколого-натуралістичнbq центр учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради як приклад позашкільних закладів з позитивним досвідом роботи та впровадженням методик дослідження навколишнього середовища за програмою GLOBE.

Після закінчення навчального тренінгу координаторам вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дають право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар