II всеукраїнський «ЕКОклас» – Україні розквітнути час | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


II всеукраїнський «ЕКОклас» – Україні розквітнути час

fox1У Києві пройде церемонія нагородження переможців соціального екологічного проекту, що надихнув сотні тисяч українських школярів на справжні екоподвиги і вирішення дорослих проблем захисту довкілля

18 травня 2015 року у Київському планетарії «ATMASFERA 360» на вул. Велика Васильківська, 57/3 (ст. М. Олімпійська) відбудеться церемонія нагородження фіналістів II всеукраїнського конкурсу для шкільної молоді «ЕКОкласс», ініційованого Геннадієм Виходцевим, керівником Групи компаній «ФОКСТРОТ»,  і реалізованого торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому».

Під слоганом «Твій перший дорослий проект» конкурс з 2013 року об’єднує зусилля дітей, батьків, вчителів і всіх небайдужих у вирішенні екологічних проблем регіонів України. Організатори отримали 470 конкурсних проектних робіт від дітей у віці від 6 до 17 років  та їх педагогів на тему захисту навколишнього середовища з 400 шкіл України та 520 гуртків.

Кращі колективи екоактивістів запрошено в Київський планетарій «ATMASFERA 360» на церемонію нагородження. Місце зустрічі обрано невипадково: за задумом організаторів тут всі учасники відчують, наскільки глобальними є екологічні проблеми, які вирішуються нашими школярами локально – в своїх містах і селах!

Шкільні колективи – володарі 1, 2 і 3 призових місць у трьох номінаціях конкурсу («ЕКОдизайн», «ЕКОінновація» і «ЕКОкреатив») розкриють свої секрети переможної проектної діяльності. Лауреатів очікує повнокупольне відео «На блакитній планеті» від українських аніматорів, в якому Земля представлена ​​у всьому її біологічному різноманітті, що неодмінно надихне школярів на нові екологічно-значущі звершення. Всіх гостей чекає безліч сюрпризів і трюків науки від групи веселих вчених і виконання з улюбленими артистами – групою «Авіатор» – легендарної пісні «Трава у дома».

На свято запрошені:

 • Міністр освіти і науки України Сергій Квіт;
 • Ініціатор проекту «ЕКОклас» Геннадій Виходцев;
 • Організатор конкурсу, виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому» В’ячеслав Поврознік;
 • Партнери проекту: директор Національного еколого-натуралістичного центру МОН України Володимир Вербицький і президент міжнародного фонду «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation) Володимир Костерін. Спеціальні призи отримають вчителі від медіа-партнера – журналу «Единственная».

У II всеукраїнському конкурсі проектів «ЕКОклас» взяли участь близько 700 000 чоловік, які:

 • прибрали 25 тис. га території;
 • висадили 55 тис. кущів;
 • висадили 112 тис. дерев;
 • висадили 12 тис. квіткових рослин;
 • заклали 58 парків;
 • заклали 162 клумби і ділянки з лікарськими рослинами;
 • провели 3240 екологічних агітаційних заходів, виступів агітбригад;
 • виготовили 820 шт. годівниць і шпаківень;
 • озеленили 12 шкіл;
 • облаштували 15 колодязів;
 • провели 115 флеш-мобів, 27 круглих столів щодо вмілого поводження з відходами;
 • впорядкували і розчистили 302 русла річок, джерел, ставків та прибережних смуг;
 • створили 55 екологічних стежок;
 • передали 2715 кг склотари на переробку;
 • передали на переробку 1100 кг поліетиленових матеріалів;
 • передали на утилізацію 805 кг батарейок;
 • зібрали 41 тонну макулатури;
 • передали на переробку 30 кг металу;
 • ліквідували 11 тис. несанкціонованих звалищ;
 • створили 33 дитячі майданчики;
 • створили 351 зелених куточків і зимових садів;
 • організували  95 екомайстер-класів;
 • провели 324 суботники;
 • обладнали 14 зон безпечного перебування дітей на берегах річок в літній та зимовий період;
 • виготовили та встановили 26 інформаційно-попереджувальних щитів.

Партнер заходу – польський виробник флеш-пам’яті Goodram.

Конкурс проводиться за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

 

Про соціальну ініціативу «Фокстрот»:

Загальнонаціональний освітній проект «ЕКОклас», який є частиною корпоративної соціальної відповідальності бізнесу «Фокстрот», реалізується в Україні з 2013 року. Так, в I Всеукраїнському конкурсі «ЕКОклас» взяли участь школярі з усіх областей України. Загальна кількість безпосередніх учасників – близько 20 000 чоловік. Було отримано понад 400 проектів. Звіт про екологічні результати I всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас» – http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-pr/1028.

Довідка: торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» є найбільшою роздрібною мережею за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування і покупок за даними TNS Ukraine, MMI 2010-2014 / 2. ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» демонструє інноваційний підхід до розвитку через сервіси «Фінансовий супермаркет» і «Фокс Клуб», формат «Shop-in-Shop» та унікальний мобільний додаток «Обирай техніку за допомогою доповненої реальності». «Фокстрот» також відомий на українському ринку як бренд, який дбає про довкілля (соціальні проекти «Зелений офіс», «ЕКОклас») і про безпеку дітей (проект «Школа безпеки»).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар