Вітаємо переможців міжнародного етапу XІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 27 лютого - 01 березня 2024 року - фінал науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» (очно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 01 березня 2024 року - зареєструватись та надіслати конкурсну роботу на Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» (заочно) *** 05-07 березня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» (заочно) *** 13-15 березня 2024 року - фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2024» та ХV національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024» (змішаний формат) *** до 31 березня - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Кролик» (заочно) *** 25-28 березня 2024 року - Весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2023/2024 навчальному році (дистанційно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини» (заочно) *** до 1 квітня 2024 року - прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 09-11 квітня 2024 року - фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (змішаний формат) *** до 20 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Вітаємо переможців міжнародного етапу XІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців»

 

1. Номінація

оповідання «Зі щоденника моєї тваринки»

І місце

Мельник Катерина, учениця 6 класу Смілівського навчально-виховного комплексу Роменської районної ради Сумської області

ІІ місце

Міщенко Вікторія, учениця 6 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області

2. Номінація «Стань артистом»

І місце

Бондар Андрій, учень 4 класу, вихованець гуртка “Ткацтво” Глибоцького районного будинку творчості дітей та юнацтва, Чернівецької області

ІІ місце

Антонюк Віта, учениця 6 класу, вихованка навчально-виховного комплексу школи-гімназії-ліцею №19 м. Бердичева Житомирської області

ІІІ місце

Трачук Діана, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу Крупецького центру дитячої та юнацької творчості Радивилівського району Рівненської області

3. Номінація «Мій улюбленець в об’єктиві»

І місце

Заболотна Лілія, учениця 7 класу, вихованка гуртка районного Будинку школяра Прилуцької районної ради м. Прилуки Чернігівської області

4. Номінація

«До серця притули»

ІІ місце

Покотило Ірина, учениця 7 класу, вихованка Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області

Відзнака

Василенко Марія, вихованка дошкільного навчального закладу «Сонечко» м. Мирноград Мирноградської міської ради Донецької області

5. Номінація «Можу вас розважити»

відеоролик

І місце

Терент’єв Михайло, учень 5 класу, вихованець Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області

ІІ місце

Ненько Ілля, учень 4 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Основа» Запорізької області

ІІІ місце

Зубаль Антон, учень 5 класу Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича Сокирянського району Чернівецької області

6. Номінація «Кадри з казки»

І місце

1. Мірошниченко Михайло, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області

2. Узун Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білоцерківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості м. Узин Київської області

ІІ місце

1. Ляш Ярослав, вихованець гуртка «Флористика та живопис» Часовоярського центру дитячої та юнацької творчості Бахмутського району Донецької області

2. Боглай Іван, учень 2 класу Запорізького навчально-виховного комплексу № 67 Запорізької міської ради Запорізької області

ІІІ місце

Носенко Анастасія, вихованка гуртка «Барвик» Комунального закладу «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості» Донецької області.

Переможці XІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців нагороджені дипломами та цінними призами. Отримати їх зможуть представники з обласних, районних та міських ЕНЦ, СЮН, ЦТДЮ та ін. під час відвідування Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді особисто. Звертайтесь у відділ екології та охорони природи.

СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар