Комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» узяла участь у святі «День Десни» | Національний еколого-натуралістичний центр 28-30 листопада - Екологічний тренінг «Моніторингові дослідження стану ґрунтів» *** 30 листопада – 1 грудня - Збір ліги тренерів з національно-патріотичного виховання в рамках IV Форуму українських патріотичних справ “Ми - Українці” *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» узяла участь у святі «День Десни»

08 вересня 2018 року у місті Чернігів, у сквері імені Богдана Хмельницького, з ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України та громадської організації «За відродження Десни» за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської міської ради відбулося свято «День Десни».

Участь у заході взяли педагогічні працівники Чернігівської обласної станції юних натуралістів.

У рамках заходу було організовано роботу юннатівського аквамістечка, де відбулися майстер-класи із виготовлення поробок на річкову тематику. Усі гості свята мали можливість узяти участь в інтерактивній вікторині «Збережемо водойми», під час якої і дорослі, і діти жваво розгадували завдання та отримували відзнаки «найрозумніший».

Освітньо-пізнавальна експозиція «Життя в краплині води» включала в себе мікроскопи, за допомогою яких, відвідувачі з великою зацікавленістю спостерігати за різними живими мікроорганізмами мікрофауни річки Десна. Маленькі дослідники з подивом розуміли, який великий і загадковий світ нас оточує, а їх батьки й самі згадували – і дивувалися разом з дітьми як рухає віями інфузорія-туфелька, як б’ється серце планктонного рачка та інше.

Педагогами станції разом з учасниками свята виготовлено плакати «Збережемо річку для прийдешніх поколінь» та «Наші дії за чисту Десну».

На завершення заходу відбувся яскравий флешмоб «Збережемо річку для майбутніх поколінь».

Усі учасники були задоволені та отримали незабутні враження від свята.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар