Збереження озонового шару, запорука існування всього живого на Землі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Збереження озонового шару, запорука існування всього живого на Землі

16 вересня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем захисту озонового шару, який відзначається з 1995 року з нагоди підписання 16 вересня 1987 року Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

До цієї події в Національному еколого-натуралістичному центрі відбулась тематична зустріч з дітьми за підтримки Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України, Сектору екології та природокористування Програми розвитку ООН в Україні, ДУ «Національний антарктичний науковий центр» Міністерства освіти і науки України, аналітичної групи Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України.

Вів зустріч Вербицький Володимир Валентинович, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Серед почесних гостей були присутні: Василенко Валентина Григорівна, заступник директора Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару, начальник відділу моніторингу довкілля та захисту озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України; Тинкевич Алла Олегівна, програмний аналітик Сектору екології та природокористування Програми розвитку ООН в Україні; Дикий Євген Олександрович, В.о. директора ДУ «Національний антарктичний науковий центр» Міністерства освіти і науки України; Мороз В’ячеслав Саватійович, начальник аналітичної групи Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України.

Широку когорту підлітків представляли понад 100 юних екологів – гуртківців Центру, а також учнів шкіл Подільського і Оболонського районів, представників секції «Екології та аграрних наук» Київського територіального відділення МАН України. З перших хвилин роботи стало зрозуміло що дана проблематика цікавить всіх присутніх в актовій залі. Адже втрата озонового шару стратосфери, який захищає усе живе на землі від згубної дії ультрафіолетового випромінювання сонця, вважається однією з головних глобальних екологічних проблем. ЇЇ подолання можливе лише завдяки скоординованим діям усіх націй та верств суспільства на глобальному рівні.

Зустріч пройшла дуже цікаво. Виступи доповідачів доповнювалися актуальними відео сюжетами. А юні екологи ще довго не відпускали гостей, задаючи безліч питань.

Для дітей було організовано солодкий стіл та кожному вручено цінні подарункові набори.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet