Збереження озонового шару, запорука існування всього живого на Землі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Збереження озонового шару, запорука існування всього живого на Землі

16 вересня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем захисту озонового шару, який відзначається з 1995 року з нагоди підписання 16 вересня 1987 року Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі, тим самим зберігаючи життя на планеті.

До цієї події в Національному еколого-натуралістичному центрі відбулась тематична зустріч з дітьми за підтримки Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України, Сектору екології та природокористування Програми розвитку ООН в Україні, ДУ «Національний антарктичний науковий центр» Міністерства освіти і науки України, аналітичної групи Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України.

Вів зустріч Вербицький Володимир Валентинович, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Серед почесних гостей були присутні: Василенко Валентина Григорівна, заступник директора Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару, начальник відділу моніторингу довкілля та захисту озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України; Тинкевич Алла Олегівна, програмний аналітик Сектору екології та природокористування Програми розвитку ООН в Україні; Дикий Євген Олександрович, В.о. директора ДУ «Національний антарктичний науковий центр» Міністерства освіти і науки України; Мороз В’ячеслав Саватійович, начальник аналітичної групи Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України.

Широку когорту підлітків представляли понад 100 юних екологів – гуртківців Центру, а також учнів шкіл Подільського і Оболонського районів, представників секції «Екології та аграрних наук» Київського територіального відділення МАН України. З перших хвилин роботи стало зрозуміло що дана проблематика цікавить всіх присутніх в актовій залі. Адже втрата озонового шару стратосфери, який захищає усе живе на землі від згубної дії ультрафіолетового випромінювання сонця, вважається однією з головних глобальних екологічних проблем. ЇЇ подолання можливе лише завдяки скоординованим діям усіх націй та верств суспільства на глобальному рівні.

Зустріч пройшла дуже цікаво. Виступи доповідачів доповнювалися актуальними відео сюжетами. А юні екологи ще довго не відпускали гостей, задаючи безліч питань.

Для дітей було організовано солодкий стіл та кожному вручено цінні подарункові набори.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар