Вихованці КЗ “Нікопольський міський еколого-натуралістичний центр” прийняли участь у Всеукраїнському турнірі “Юний бджоляр” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю» *** 20 серпня 2020 року об 11:00 - педагогічне засідання «Позашкілля – вибір майбутнього» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» *** 9 вересня 2020 року пройде п'ята онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва ***


Вихованці КЗ “Нікопольський міський еколого-натуралістичний центр” прийняли участь у Всеукраїнському турнірі “Юний бджоляр”

З метою залучення учнівської молоді до поглибленого вивчення наук біологічного профілю та отримання певного об’єму фахових знань з бджільництва 8-9 вересня 2018 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський Фестиваль молодого меду, організаторами якого були Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі – НЕНЦ) та Спілка пасічників України. В рамках Фестивалю відбувся Всеукраїнський Турнір “Юний  бджоляр” (далі – Турнір). Організатором роботи в області був комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді“ (директор – Ю.Ф.Педан).

Від Дніпропетровської області в Турнірі брали участь вихованці комунального закладу “Нікопольський міський еколого-натуралістичний центр” Гукайло Еней, учень 10 класу комунального закладу “Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 26” Нікопольської міської ради та Гукайло Ярослав, учень 5 класу комунального закладу “Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5” Нікопольської міської ради. Хлопці презентували сімейну пасіку, яку започаткував ще дід. Батько продовжив справу діда, а зараз долучає до роботи на пасіці своїх синів. Стаж пасіки сім’ї Гукайло – 36 років.

Під час Турніру відбулася стендова презентація родинної пасіки, хлопці розповіли про історію свого бджільницького господарства, породи бджіл, які вони утримують, про продукцію, яку отримують з пасіки. Особливу увагу журі привернула розповідь Енея про використання в медичних цілях холстів, якими утеплюють бджіл.

Потім було проведено тестування учасників, яке виявило знання теоретичних питань з ведення бджільницької діяльності. Далі учні на практиці продемонстрували свої робочі навички: виготовляли рамки та розпалювали димар. За результатами Турніру юні бджолярі Нікополю посіли ІІІ місце.

В програмі Фестивалю молодого меду також відбулися майстер-класи для початківців-пасічників, зустрічі з цікавими людьми, виставка та дегустація меду, лекція про вплив меду на здоров’я людини та різноманітні конкурси та вікторини для учасників заходу.

Практична робота учасників команди

Нагородження юних бджолярiв

Фото з журi на згадку

А.В.ІВАНУС,

методист КЗО “Обласний

еколого-натуралістичний центр

дітей та учнівської молоді”

О.В. ОСКОМА

методист КЗ “Нікопольський міський

еколого-натуралістичний центр”

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар