Підсумки Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Підсумки Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань

На 4-й день була запланована та відбулася екскурсія до Одеської національної академії харчових технологій та Одеського державного аграрного університету.

В академії діти відвідали майстер-клас з тактильного аналізу зернових культур в науково-дослідницькій лабораторії оцінки якості зерна та хлібопродуктів ОНАХТ. Познайомилися з обладнанням за допомогою якого визначається якість зерна.

На кафедрі технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів учасники форуму на власні очі побачили як проходять практичні заняття по замішуванню хліба зі студентами та отримали відповіді на зацікавивши їх питання з приводу кондитерської продукції.

Заключним етапом екскурсії стало відвідування лабораторії мехатроніки та робототехніки. Де побачили учбові стенди з пневматики, ознайомилися з прикладами простіших роботизованих процесів. Та, мали змогу на власному “пальці” відчути роботу деяких пристроїв.

В державному аграрному університеті чекала не менш насичена та цікава програма. Відбулася презентація факультетів та спеціальностей  університету. Діти мали змогу познайомитися з музеєм ґрунтів та  музеєм коренів. А також завітали до лабораторій якості сільськогосподарської продукції, де дізналися цікавої інформації про виготовлення йогуртів, кефірів, сиру, ковбас та іншого.

Також у цей день відбулося урочисте закриття Всеукраїнського  форуму трудових учнівських об`єднань. Дівчата та хлопчики були нагороджені дипломами з відзнакою своїх досягнень під час форуму. Всіх привітав директор Одеського обласного гуманітарного центру Макосій Дмитро Іванович.

Щасливі та усміхнені діти з надією на нові зустрічі попрощалися з організаторами форуму та залишилися відпочивати під гостинним сонцем Одещини.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар