4 жовтня в Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в рамках Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» завітали 54 учні 5-6 класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12. Для них педагоги екоцентру провели урок-екскурсію, під час якої школярі спостерігали за мешканцями кутка живої природи, навчально-декоративної водойми та пташника вольєрного типу. Гості спілкувалися з тваринками, декотрих брали в руки, мило гладили і діставали від цього безліч позитивних емоцій. Особливо привітними до дітей були черепахи, рибки, морські свинки, кролики, їжачок, павич та фазани.
Тут, в ЗОЕНЦ, тварини звикли до людей, оскільки вони під постійною опікою юннатів-природолюбів. А за травмованими у природі тваринками недоброзичливцями, кішками чи собаками, яких підбирають і приносять в екоцентр небайдужі громадяни – особливий нагляд лікаря-ветеринара та лаборанта.
Крім того, напередодні Всесвітнього дня захисту тварин, урок доброти педагоги ЗОЕНЦ провели і для вихованців загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, що в Ужгороді. З тваринками екоцентру спілкувалось 35 дітей школи-інтернату.
Завершуючи урок-екскурсію діти неохоче покидали Закарпатський екоцентр і виявляли бажання навідуватись сюди знову.