Уроки доброти провели педагоги ЗОЕНЦ для школярів Ужгорода | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Уроки доброти провели педагоги ЗОЕНЦ для школярів Ужгорода

4 жовтня в Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в рамках Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» завітали 54 учні 5-6 класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12. Для них педагоги екоцентру провели урок-екскурсію, під час якої школярі спостерігали за мешканцями кутка живої природи, навчально-декоративної водойми та пташника вольєрного типу. Гості спілкувалися з тваринками, декотрих брали в руки, мило гладили і діставали від цього безліч позитивних емоцій. Особливо привітними до дітей були черепахи, рибки, морські свинки, кролики, їжачок, павич та фазани.

Тут, в ЗОЕНЦ, тварини звикли до людей, оскільки вони під постійною опікою юннатів-природолюбів. А за травмованими у природі тваринками недоброзичливцями, кішками чи собаками, яких підбирають і приносять в екоцентр небайдужі громадяни – особливий нагляд лікаря-ветеринара та лаборанта.

Крім того, напередодні Всесвітнього дня захисту тварин, урок доброти педагоги ЗОЕНЦ провели і для вихованців загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, що в Ужгороді. З тваринками екоцентру спілкувалось 35 дітей школи-інтернату.

Завершуючи урок-екскурсію діти неохоче покидали Закарпатський екоцентр і виявляли бажання навідуватись сюди знову.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар