Уроки доброти провели педагоги ЗОЕНЦ для школярів Ужгорода | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Уроки доброти провели педагоги ЗОЕНЦ для школярів Ужгорода

4 жовтня в Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в рамках Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» завітали 54 учні 5-6 класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12. Для них педагоги екоцентру провели урок-екскурсію, під час якої школярі спостерігали за мешканцями кутка живої природи, навчально-декоративної водойми та пташника вольєрного типу. Гості спілкувалися з тваринками, декотрих брали в руки, мило гладили і діставали від цього безліч позитивних емоцій. Особливо привітними до дітей були черепахи, рибки, морські свинки, кролики, їжачок, павич та фазани.

Тут, в ЗОЕНЦ, тварини звикли до людей, оскільки вони під постійною опікою юннатів-природолюбів. А за травмованими у природі тваринками недоброзичливцями, кішками чи собаками, яких підбирають і приносять в екоцентр небайдужі громадяни – особливий нагляд лікаря-ветеринара та лаборанта.

Крім того, напередодні Всесвітнього дня захисту тварин, урок доброти педагоги ЗОЕНЦ провели і для вихованців загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, що в Ужгороді. З тваринками екоцентру спілкувалось 35 дітей школи-інтернату.

Завершуючи урок-екскурсію діти неохоче покидали Закарпатський екоцентр і виявляли бажання навідуватись сюди знову.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар