Уроки доброти у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» | Національний еколого-натуралістичний центр 11-12 грудня - Перший курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії з теми: «Методика викладання технології хімічних виробництв у шкільному курсі хімії» *** 14 грудня - Колегія директорів обласних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму *** 22-29 грудня - Зимова школа з програмування та інформаційних технологій *** Упродовж місяця - Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» та «Новорічний подарунок» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс «Цікава школа» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнська щорічна заочна виставка видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму. Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка» (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнський конкурс-огляд тепличного господарства загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Дивовижна теплиця (заочно) *** Упродовж місяця - V Всеукраїнський турнір юних натуралістів (заочно) *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Уроки доброти у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

4 жовтня 2018 р. у КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено цикл уроків доброти.

Цього дня уроки доброти на тему «Тварини – наші друзі» відбулися з вихованцями гуртків «Основи екологічних знань», «Юні валеологи», «Юні друзі природи», а також з відвідувачами станції – пацієнтами дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай».

Заняття супроводжувались презентацією. Діти відгадували загадки про тварин; грали в цікаві ігри. Педагогами станції було проведено мультвікторину, фізкультхвилинку (на вірш Катерини Перелісної «Песик»); бесіди з історії дружби людини і тварини та майстер-класи з виготовлення паперових тваринок на тему «Наші домашні улюбленці».

Для юннатів гуртка «Основи екологічних знань» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено виховний захід на тему: «Всеукраїнський урок доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”». Діти дізналися багато цікавого про тварин, які їх оточують; взяли участь у вікторинах та рухливих іграх, подивилися виступ цвергпінчерів Леськи та Ріди; пофотографувалися з ними; вивчили правила утримання собак у місті. Педагогічні працівники станції юних натуралістів ознайомили дітей з проблемою безпритульних тварин та зі шляхами гуманного вирішення цього питання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар