Уроки доброти у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» | Національний еколого-натуралістичний центр 17-19 жовтня - ІІ етап тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» *** 18-19 жовтня - Навчальний стартап з підготовки вчителів біології до професійної сертифікації *** 18-19 жовтня - Профільні курси підвищення кваліфікації для керівників учнівських лісництв *** 19-20 жовтня - Друга (заключна) сесія Всеукраїнської школи методиста позашкільного навчального закладу *** 22-26 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 30 жовтня - 1 листопада - Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) на тему «Нові виміри результативності позашкільної освіти: вимоги часу, сучасні практики» *** 31 жовтня - 2 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 3 листопада - Авторська майстерня з раннього розвитку та раннього навчання дітей в закладах позашкільної освіти. Тема: «Нейропсихологічний підхід у розвитку дошкільника та молодшого школяра» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін


Уроки доброти у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

4 жовтня 2018 р. у КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено цикл уроків доброти.

Цього дня уроки доброти на тему «Тварини – наші друзі» відбулися з вихованцями гуртків «Основи екологічних знань», «Юні валеологи», «Юні друзі природи», а також з відвідувачами станції – пацієнтами дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай».

Заняття супроводжувались презентацією. Діти відгадували загадки про тварин; грали в цікаві ігри. Педагогами станції було проведено мультвікторину, фізкультхвилинку (на вірш Катерини Перелісної «Песик»); бесіди з історії дружби людини і тварини та майстер-класи з виготовлення паперових тваринок на тему «Наші домашні улюбленці».

Для юннатів гуртка «Основи екологічних знань» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено виховний захід на тему: «Всеукраїнський урок доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”». Діти дізналися багато цікавого про тварин, які їх оточують; взяли участь у вікторинах та рухливих іграх, подивилися виступ цвергпінчерів Леськи та Ріди; пофотографувалися з ними; вивчили правила утримання собак у місті. Педагогічні працівники станції юних натуралістів ознайомили дітей з проблемою безпритульних тварин та зі шляхами гуманного вирішення цього питання.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар