Юні натуралісти вивчають свої права! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Юні натуралісти вивчають свої права!

24 жовтня 2018 року з вихованцями гуртка «Основи екологічних знань» Чернігівської обласної станції юних натуралістів (керівник гуртка А. Зенченко), який працює на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, проведено виховний захід з прав дитини.

Захід проведено у рамках інформаційного та правопросвітницького проекту «Я маю право» спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області, яке представляла головний спеціаліст – Джола Світлана Вікторівна.

У ході заходу юннати ознайомилися з правами та обов’язками дитини.

Світлана Джола розповіла дітям про проблеми булінгу в учнівському середовищі, види булінгу та шляхи їх вирішення, провела з юними натуралістами правову гру, пояснила як можна захистити свої права разом з МІН’ЮСТОМ. Діти отримали буклети «Як протидіяти домашньому насильству» та «Зупинимо боулінг разом», газети «Юстиція», «Юстиція Чернігівщини».

Захід сприяв розвитку культури поведінки здобувачів освіти, вихованню поваги до законів України.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар