На базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено свято “Осінній бал” | Національний еколого-натуралістичний центр 25-29 березня - Весняна сесія у Природничій школі учнівської молоді *** 26-29 березня - Очний тур фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** Упродовж місяця - Методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** 3-4 квітня - Екологічний тренінг «Стан атмосфери та його дослідження» *** 3-5 квітня - Навчальний тренінг з підготовки вчителів біології та педагогічних працівників творчих учнівських об’єднань біологічного профілю до професійної сертифікації *** 9-11 квітня - Всеукраїнський юннатівський природоохоронний рух «Зелена естафета» 2018-2019 н.р. *** 12-13 квітня - ІІ етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» 2019 *** 16 -18 квітня - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» *** 17-19 квітня - Всеукраїнського педагогічного практикуму для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) «Світ творчості» *** 20 квітня - Всеукраїнський форум «Ранній розвиток дитини-право кожного» *** 23-24 квітня - Тренінг по громадянській освіті за программою «Я - громадянин України» *** 23-24 квітня - Всеукраїнський науково-освітній семінар-практикум за темою: «Еколого-освітня діяльність як запорука збереження біорізноманіття для сталого розвитку» *** 24-26 квітня - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (категорія учасників – від 12 до 15 років включно)


На базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено свято “Осінній бал”

22 листопада 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю. Ф. Педан) було проведено свято “Осінній бал”.

Всього в заході взяли участь 31 вихованець гуртків “Юні друзі природи молодшого шкільного віку” та “Юні квітникарі”, учні 2 та 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г. О. Сазанська).

Метою заходу було поглиблення знань дітей про пори року, їх особливості, прикмети, ознайомлення з етимологією назв місяців, прищеплення дітям любові до рідного краю, здатності відчувати красу і гармонію навколишнього світу, повагу до народної мудрості, а також розвиток логічного мислення, спостережливості, уваги, пам’яті, зв’язного мовлення; сприяння духовного розвитку дітей та виховання любові до рідного краю.

Юннати мали змогу ознайомитися з цікавою інформацією про осінню пору року, послухати класичну музику та вірші. Учасникам були запропоновані цікаві пізнавальні конкурси.

Діти співали пісні про осінь, розгадували загадки, грали в цікаві ігри (“Визначити овоч на дотик”, “Хто скоріше зварить картоплю”, “Долоні”, “Хто більше листя збере?”).

Кожний з юннатів був залучений до конкурсу або гри. Атмосфера щастя та радості панувала на заході. Свято було сповнено музикою, поезією, любов’ю до рідного краю, природи України.

Наші артисти

Вгадай овочі на дотик

Відгадуємо загадки

Слухаємо уважно

Хто скоріше зварить картоплю

Як ми знаємо дерева

Підготувала:

керівник гуртка Лапіна О.П.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар