На базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено свято “Осінній бал” | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


На базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради проведено свято “Осінній бал”

22 листопада 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю. Ф. Педан) було проведено свято “Осінній бал”.

Всього в заході взяли участь 31 вихованець гуртків “Юні друзі природи молодшого шкільного віку” та “Юні квітникарі”, учні 2 та 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г. О. Сазанська).

Метою заходу було поглиблення знань дітей про пори року, їх особливості, прикмети, ознайомлення з етимологією назв місяців, прищеплення дітям любові до рідного краю, здатності відчувати красу і гармонію навколишнього світу, повагу до народної мудрості, а також розвиток логічного мислення, спостережливості, уваги, пам’яті, зв’язного мовлення; сприяння духовного розвитку дітей та виховання любові до рідного краю.

Юннати мали змогу ознайомитися з цікавою інформацією про осінню пору року, послухати класичну музику та вірші. Учасникам були запропоновані цікаві пізнавальні конкурси.

Діти співали пісні про осінь, розгадували загадки, грали в цікаві ігри (“Визначити овоч на дотик”, “Хто скоріше зварить картоплю”, “Долоні”, “Хто більше листя збере?”).

Кожний з юннатів був залучений до конкурсу або гри. Атмосфера щастя та радості панувала на заході. Свято було сповнено музикою, поезією, любов’ю до рідного краю, природи України.

Наші артисти

Вгадай овочі на дотик

Відгадуємо загадки

Слухаємо уважно

Хто скоріше зварить картоплю

Як ми знаємо дерева

Підготувала:

керівник гуртка Лапіна О.П.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар