Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди

Національний антарктичний науковий центр та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді ініціюють проведення Науково-освітнього проекту: «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» в рамках Міжнародного наукового проекту «Дослідження стану виводкових колоній пінгвінів P. papua та P. Adeliae в підрайоні ККАМЛР 48.1 з використанням мережі фотокамер CEMP (CCAMLR Ecosystem Monitoring Program)» (далі – Проект).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


5 коментарі до запису “Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  Перейдіть за цим посиланням, там є дипломи і сертифікати Науково-освітнього проєкту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди»
  https://nenc.gov.ua/?page_id=16677

 2. Світлана сказав:

  Добрий день! Обіцяного 3 роки чекають. Так і ми третій рік чекаємо обіцяний сертифікат за екологічний моніторинг Антарктиди. Чому ви так з нами?

 3. Дзюбенко Катерина сказав:

  Висвітлено наказ про підсумки проведення Науково-освітнього проекту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди»: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/05-21-51.pdf

 4. Ангеліна сказав:

  Навчальний рік завершений, а обіцяних відзнак за участь у проекті діти чомусь так і не отримали… Чому?

 5. Ангеліна сказав:

  Добрий день! Чи можна отримати доступ до узагальнення результатів моніторингу?

Залишити коментар