Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»

В рамках проведення Міжнародного дня рослин в Україні Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України, арт-студією «Борщ» оголошують Всеукраїнський заочний тематичний конкурс «День рослин – 2019».

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів професійно-технічної, загальної середньої та позашкільної освіти віком від 12 до 18 років включно, які цікавляться біологією рослин або просто захоплюються прекрасним і різноманітним зеленим світом.

Категорії Конкурсу:

І. Категорія «Малюнок»:

 • Номінація «Ботанічна ілюстрація».
 • Номінація «Рослинний орнамент».
 • Номінація «Квітка з легенди».

ІІ. Категорія «Флористична картина».

ІІІ. Категорія «Ботанічний кросворд».

ІV. Категорія «Лірика. Поезія весни».

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  Всі електронні нагороди розміщено тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677

 2. Галина сказав:

  Доброго дня. Стосовно конкурсу “День рослин -2019”, вже декілька разів дзвонила куратору цього конкурсу. Спочатку казали,що не готові накази, потім вони готові і шукайте на сайті у електронних винагородах, потім що людина у відпустці, потім ця людина вийшла з відпутки та звільнилась. Почала пошук відповідального спочатку, три рази спілкувалась з людиною, яка зараз працює у цьому ввіділі замість звільнившогося, але результатів ТАК І НЕМА!!!!
  Дуже сподіваюсь, що буде надана адекватна оцінка співпраці з регіонами і діти отримають можливість побачити свої винагороди !

 3. Дзюбенко Катерина сказав:

  Всі електронні нагороди розміщуються тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677.
  Наразі нагороди по Всеукраїнському заочному тематичному конкурсу «День рослин – 2019» відсутні.

 4. Олександра сказав:

  Будь-ласка, допоможіть знайти грамоти переможців конкурсу “День рослин-2019”. Не можу зорієнтуватися, де їх шукати.

Залишити коментар