Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** 11-15 серпня 2020 року - Всеукраїнський онлайн табір «Марафон любові до рідного краю»*** 12 серпня 2020 року об 11:00 - публічна відеоконференція з метою обговорення формату ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «Infomatrix» *** 28 серпня 2020 року відбудеться представлення платформи Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики” *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»

В рамках проведення Міжнародного дня рослин в Україні Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України, арт-студією «Борщ» оголошують Всеукраїнський заочний тематичний конкурс «День рослин – 2019».

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів професійно-технічної, загальної середньої та позашкільної освіти віком від 12 до 18 років включно, які цікавляться біологією рослин або просто захоплюються прекрасним і різноманітним зеленим світом.

Категорії Конкурсу:

І. Категорія «Малюнок»:

 • Номінація «Ботанічна ілюстрація».
 • Номінація «Рослинний орнамент».
 • Номінація «Квітка з легенди».

ІІ. Категорія «Флористична картина».

ІІІ. Категорія «Ботанічний кросворд».

ІV. Категорія «Лірика. Поезія весни».

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  Всі електронні нагороди розміщено тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677

 2. Галина сказав:

  Доброго дня. Стосовно конкурсу “День рослин -2019”, вже декілька разів дзвонила куратору цього конкурсу. Спочатку казали,що не готові накази, потім вони готові і шукайте на сайті у електронних винагородах, потім що людина у відпустці, потім ця людина вийшла з відпутки та звільнилась. Почала пошук відповідального спочатку, три рази спілкувалась з людиною, яка зараз працює у цьому ввіділі замість звільнившогося, але результатів ТАК І НЕМА!!!!
  Дуже сподіваюсь, що буде надана адекватна оцінка співпраці з регіонами і діти отримають можливість побачити свої винагороди !

 3. Дзюбенко Катерина сказав:

  Всі електронні нагороди розміщуються тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677.
  Наразі нагороди по Всеукраїнському заочному тематичному конкурсу «День рослин – 2019» відсутні.

 4. Олександра сказав:

  Будь-ласка, допоможіть знайти грамоти переможців конкурсу “День рослин-2019”. Не можу зорієнтуватися, де їх шукати.

Залишити коментар