Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»

В рамках проведення Міжнародного дня рослин в Україні Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України, арт-студією «Борщ» оголошують Всеукраїнський заочний тематичний конкурс «День рослин – 2019».

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів професійно-технічної, загальної середньої та позашкільної освіти віком від 12 до 18 років включно, які цікавляться біологією рослин або просто захоплюються прекрасним і різноманітним зеленим світом.

Категорії Конкурсу:

І. Категорія «Малюнок»:

 • Номінація «Ботанічна ілюстрація».
 • Номінація «Рослинний орнамент».
 • Номінація «Квітка з легенди».

ІІ. Категорія «Флористична картина».

ІІІ. Категорія «Ботанічний кросворд».

ІV. Категорія «Лірика. Поезія весни».

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “Оголошено проведення Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019»”

 1. Komendantov Volodumur сказав:

  Всі електронні нагороди розміщено тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677

 2. Галина сказав:

  Доброго дня. Стосовно конкурсу “День рослин -2019”, вже декілька разів дзвонила куратору цього конкурсу. Спочатку казали,що не готові накази, потім вони готові і шукайте на сайті у електронних винагородах, потім що людина у відпустці, потім ця людина вийшла з відпутки та звільнилась. Почала пошук відповідального спочатку, три рази спілкувалась з людиною, яка зараз працює у цьому ввіділі замість звільнившогося, але результатів ТАК І НЕМА!!!!
  Дуже сподіваюсь, що буде надана адекватна оцінка співпраці з регіонами і діти отримають можливість побачити свої винагороди !

 3. Дзюбенко Катерина сказав:

  Всі електронні нагороди розміщуються тут: https://nenc.gov.ua/?page_id=16677.
  Наразі нагороди по Всеукраїнському заочному тематичному конкурсу «День рослин – 2019» відсутні.

 4. Олександра сказав:

  Будь-ласка, допоможіть знайти грамоти переможців конкурсу “День рослин-2019”. Не можу зорієнтуватися, де їх шукати.

Залишити коментар