На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів | Національний еколого-натуралістичний центр ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НА ЗМІНИ СТРОКІВ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ У ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ РЯДУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ НА БЕРЕЗЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ, ЩО ОПРИЛЮДНЕНІ В ЛИСТІ НЕНЦ ВІД 27.03.2020 Р. № 91. СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ *** до 1 червня 2020 року триває прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» (заочно) *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт фіналістів Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2020»


На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів

26 лютого на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося обласне методичне об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку у закладах освіти.

Організаторами заходу виступили обласний центр естетичного виховання та обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Захід організовано з метою підвищення належного теоретичного рівня педагогів, їх професіоналізму, забезпечення постійного обміну досвідом з питань природничо-екологічного та народознавчого виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах освіти.

Перед учасниками засідання виступив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Григорович Бедніна, який зосередив увагу присутніх педагогічних працівників на проблемах екологічного виховання дітей та учнівської молоді.

Своїм досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку поділилися керівники гуртків екоцентру Марченко О.В. та Боєва А.М.

Для присутніх була проведена екскурсія навчальними кабінетами, на зоолого-тваринницьку базу та в оранжерею закладу.

Кожен з учасників семінару одержав методичну літературу, яку випускає обласний еколого-натуралістичний центр.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар