26 лютого на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося обласне методичне об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку у закладах освіти.
Організаторами заходу виступили обласний центр естетичного виховання та обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Захід організовано з метою підвищення належного теоретичного рівня педагогів, їх професіоналізму, забезпечення постійного обміну досвідом з питань природничо-екологічного та народознавчого виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах освіти.
Перед учасниками засідання виступив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Григорович Бедніна, який зосередив увагу присутніх педагогічних працівників на проблемах екологічного виховання дітей та учнівської молоді.
Своїм досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку поділилися керівники гуртків екоцентру Марченко О.В. та Боєва А.М.
Для присутніх була проведена екскурсія навчальними кабінетами, на зоолого-тваринницьку базу та в оранжерею закладу.
Кожен з учасників семінару одержав методичну літературу, яку випускає обласний еколого-натуралістичний центр.