На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів | Національний еколого-натуралістичний центр 15-16 серпня - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція за темою: «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»


На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів

26 лютого на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося обласне методичне об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку у закладах освіти.

Організаторами заходу виступили обласний центр естетичного виховання та обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Захід організовано з метою підвищення належного теоретичного рівня педагогів, їх професіоналізму, забезпечення постійного обміну досвідом з питань природничо-екологічного та народознавчого виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах освіти.

Перед учасниками засідання виступив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Григорович Бедніна, який зосередив увагу присутніх педагогічних працівників на проблемах екологічного виховання дітей та учнівської молоді.

Своїм досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку поділилися керівники гуртків екоцентру Марченко О.В. та Боєва А.М.

Для присутніх була проведена екскурсія навчальними кабінетами, на зоолого-тваринницьку базу та в оранжерею закладу.

Кожен з учасників семінару одержав методичну літературу, яку випускає обласний еколого-натуралістичний центр.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар