На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів | Національний еколого-натуралістичний центр 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** 5-7 листопада - Всеукраїнський біологічний форум учнівської і студентської молоді "Дотик природи" *** 6-8 листопада - Тренінг з громадянської освіти за програмою «Я - громадянин України» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» *** до 9 грудня - реєстрація у відбірковому етапі на участь у XXIV Білоруській конференції учнів


На Полтавщині радились щодо питань екологічного виховання дошкільнят та молодших школярів

26 лютого на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося обласне методичне об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку у закладах освіти.

Організаторами заходу виступили обласний центр естетичного виховання та обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Захід організовано з метою підвищення належного теоретичного рівня педагогів, їх професіоналізму, забезпечення постійного обміну досвідом з питань природничо-екологічного та народознавчого виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах освіти.

Перед учасниками засідання виступив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Григорович Бедніна, який зосередив увагу присутніх педагогічних працівників на проблемах екологічного виховання дітей та учнівської молоді.

Своїм досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку поділилися керівники гуртків екоцентру Марченко О.В. та Боєва А.М.

Для присутніх була проведена екскурсія навчальними кабінетами, на зоолого-тваринницьку базу та в оранжерею закладу.

Кожен з учасників семінару одержав методичну літературу, яку випускає обласний еколого-натуралістичний центр.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар