У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень профорієнтації | Національний еколого-натуралістичний центр 25 вересня - Всеукраїнський форум з питань позашкільної освіти *** 25-27 вересня - Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) *** 5-8 жовтня - Тренінг по громадянській освіті за программою «Я - громадянин України» *** 7-9 жовтня - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти *** 7-11 жовтня - Курси підвищення кваліфікації заступників директорів закладів позашкільної освіти у 2019 році *** 9-11 жовтня - Третій курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів хімії *** 16-18 жовтня - Всеукраїнський фестиваль «Україна–сад» *** 17-19 жовтня - Всеукраїнська школа методиста закладу позашкільної освіти *** 21-25 жовтня - Всеукраїнська Природнича школа. В рамках природничої школи - Всеукраїнський інститут біологічних стажувань школярів *** 29-31 жовтня - Всеукраїнські тренінги з навколишнього природного середовища. Навчальний тренінг «Моніторинг біорізноманіття» *** Упродовж місяця - Всеукраїнське методоб`єднання вчителів природничих дисциплін *** до 1 грудня - прийом матеріалів для участі в V етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»


У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень профорієнтації

У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшов тиждень профорієнтації. Мета: ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, виховання спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією.

В заходах, передбачених планом проведення тижня профорієнтації, взяли участь вихованці усіх гуртків закладу. Юннати мали змогу ознайомитись з широким колом професій, пов’язаних з діяльністю Станції юних натуралістів, за допомогою газети „У світі професій”, під час бесід „Професія еколог”, „Флорист-дизайн”, „Особливості професії – ветеринар”, „Пасічник – професія цікава”, „Особливості професії – агроном”, „Професія фотографа і моделі „за” і „проти”.

Пізнавальними для вихованців були: рольова гра „Відгадай професію”, гра-дискусія „Обери професію”, круглий стіл „Професія-зоолог”, де діти розв’язували цікаві завдання та ознайомились з професіями. Цікавими стали для дітей перегляд мультфільмів та відеороликів „Всі професії потрібні, всі професії важливі”, практична робота „Улаштування акваріума – як перша ступінь становлення професії акваріуміста”, екскурсії у квіткову та овочеву теплиці для ознайомлення з професіями квітникаря та агронома.

В рамках тижня юннати довідались про особливості професій біологічного профілю та закладами професійно-технічної та вищої освіти, де можна здобути відповідну спеціальність.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар