Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 14-16 березня 2019 року став учасником Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019», що є головною подією освітньої галузі України. Захід відбувався у Київському палаці дітей та юнацтва. Організатори виставки – Національна академія педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки України та компанія «Виставковий Світ».
Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.
Для участі у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» була представлена робота з досвіду Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на тему: «Успішне майбутнє створюємо сьогодні».
За результатами участі у виставці колектив закладу нагороджений дипломом Національної академії педагогічних наук України та золотою медаллю.