Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** 14 - 16 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (дистанційно, онлайн) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 28 - 30 січня 2025 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка (дистанційно, онлайн) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** квітень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) ***


Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів

Щороку 01 квітня у світі відзначається День птахів. Саме цього дня у 1906 році в рамках програми ЮНЕСКО „Людина і біосфера” була підписана Міжнародна конвенція з охорони пернатих. День птахів – це не тільки річниця Конвенції про збереження птахів, але й свято їх прильоту з місць зимівель.

01 квітня 2019 року у комунальному закладі „Рівненський обласний краєзнавчий музей” Рівненської обласної ради пройшли орнітологічні збори.  До заходу долучились вихованці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради. Учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення штучних гніздівель для птахів із пластикових пляшок та їх розвішуванні на території музею.

Під час виступу Наумова Дмитра Віталійовича, завідувача відділу природи Рівненського обласного  краєзнавчого музею, діти дізнались про роль птахів у природі. Журавчак Ростислав Орестович, віце-президент Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів про міжнародну програму обліку лелеки білого.

Пархоменко Тетяна Петрівна, старший науковий співробітник відділу етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею, поділилась інформацією про народні звичаї та повір’я, пов’язані з птахами та про вшанування українцями лелеки на свято Благовіщення.

Гринюк Петро Михайлович, член ради Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів, яким чином аматори можуть долучитись до наукових досліджень. Учасники заходу познайомились з методиками збору та аналізу  отриманих даних у орнітології.

Участь у даному заході вихованців Станції юних натуралістів посприяла усвідомленому ставленню до охорони пернатих. Юннати вирішили долучитись до орнітологічних досліджень на території міста Рівного.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m rp8888 b200m 11wbet