Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** до 25 вересня 2020 року триває подання відеозапису захисту власного проєкту на Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) *** до 30 вересня 2020 року будуть оголошені результати проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (заочно) *** 05-07 жовтня 2020 року триватиме Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну (заочно) **** 26-30 жовтня 2020 відбудеться осіння сесія у Природничій школі учнівської молоді у 2020/2021 навчальному році (дистанційно) *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів

Щороку 01 квітня у світі відзначається День птахів. Саме цього дня у 1906 році в рамках програми ЮНЕСКО „Людина і біосфера” була підписана Міжнародна конвенція з охорони пернатих. День птахів – це не тільки річниця Конвенції про збереження птахів, але й свято їх прильоту з місць зимівель.

01 квітня 2019 року у комунальному закладі „Рівненський обласний краєзнавчий музей” Рівненської обласної ради пройшли орнітологічні збори.  До заходу долучились вихованці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради. Учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення штучних гніздівель для птахів із пластикових пляшок та їх розвішуванні на території музею.

Під час виступу Наумова Дмитра Віталійовича, завідувача відділу природи Рівненського обласного  краєзнавчого музею, діти дізнались про роль птахів у природі. Журавчак Ростислав Орестович, віце-президент Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів про міжнародну програму обліку лелеки білого.

Пархоменко Тетяна Петрівна, старший науковий співробітник відділу етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею, поділилась інформацією про народні звичаї та повір’я, пов’язані з птахами та про вшанування українцями лелеки на свято Благовіщення.

Гринюк Петро Михайлович, член ради Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів, яким чином аматори можуть долучитись до наукових досліджень. Учасники заходу познайомились з методиками збору та аналізу  отриманих даних у орнітології.

Участь у даному заході вихованців Станції юних натуралістів посприяла усвідомленому ставленню до охорони пернатих. Юннати вирішили долучитись до орнітологічних досліджень на території міста Рівного.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар