Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** 17 вересня 2022 року - фінал Всеукраїнської віртуальної виставки голубівництва і птахівництва *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Відбулись орнітологічні збори до всеукраїнського Дня птахів

Щороку 01 квітня у світі відзначається День птахів. Саме цього дня у 1906 році в рамках програми ЮНЕСКО „Людина і біосфера” була підписана Міжнародна конвенція з охорони пернатих. День птахів – це не тільки річниця Конвенції про збереження птахів, але й свято їх прильоту з місць зимівель.

01 квітня 2019 року у комунальному закладі „Рівненський обласний краєзнавчий музей” Рівненської обласної ради пройшли орнітологічні збори.  До заходу долучились вихованці комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради. Учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення штучних гніздівель для птахів із пластикових пляшок та їх розвішуванні на території музею.

Під час виступу Наумова Дмитра Віталійовича, завідувача відділу природи Рівненського обласного  краєзнавчого музею, діти дізнались про роль птахів у природі. Журавчак Ростислав Орестович, віце-президент Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів про міжнародну програму обліку лелеки білого.

Пархоменко Тетяна Петрівна, старший науковий співробітник відділу етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею, поділилась інформацією про народні звичаї та повір’я, пов’язані з птахами та про вшанування українцями лелеки на свято Благовіщення.

Гринюк Петро Михайлович, член ради Західноукраїнського  орнітологічного товариства, розповів, яким чином аматори можуть долучитись до наукових досліджень. Учасники заходу познайомились з методиками збору та аналізу  отриманих даних у орнітології.

Участь у даному заході вихованців Станції юних натуралістів посприяла усвідомленому ставленню до охорони пернатих. Юннати вирішили долучитись до орнітологічних досліджень на території міста Рівного.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар