Дню Землі присвячувався захід, проведений в „Арніці” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Дню Землі присвячувався захід, проведений в „Арніці”

Від середовища, в якому ми живемо

Залежить все: здоров’я і життя,

І наш добробут. Та ми все псуємо,

Яке людей чекає майбуття?

15 квітня у Воловецькій філії ЗОЕНЦ „Арніка” педагоги відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи О. М. Величканич та О. І. Токарєва провели масово-виховний захід, приурочений Міжнародному дню Землі.

Дітям продемонстровано мультимедійну презентацію, у якій розповідалося про історію виникнення цього свята, велич і розмаїття природи нашої планети, багатство видів рослинного і тваринного світу, їх роль у житті людини, а також про екологічні проблеми Закарпаття.

У другій частині заходу пройшов екоквест, під час якого учні відповідали на питання вікторини про правила екологічно грамотної поведінки, розв’язували кросворд, складали про довкілля вірші та гасла і розшифровували вислів вождя зниклого індіанського племені.

Учасники квесту, а це чотири команди, успішно виконали всі завдання, а також дізналися багато нового і цікавого про природу.

Природі другом будь і пам’ятай:

Не нищ нічого, квітку не ламай.

Хай все голубить сонечко ясне –

Життя на цій Землі у всіх одне.

Думаю, кожен з вас задумався над власним ставленням до довкілля. Пам’ятайте, не Земля належить нам, а ми належимо Землі. І завтрашній її день буде таким, яким його зробимо сьогодні”.

Завершуючи захід, Олександра Іванівна вручила грамоти Закарпатського еколого-натуралістичного центру його переможцям.

Олександра  Токарєва,

методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар