Тарасова земля вітала юних зоологів! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Тарасова земля вітала юних зоологів!

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю з 21 по 23 травня 2019 року у Черкаській області пройшов VIІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів.

Організаторами збору у 2019 році виступили Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», Канівський природний заповідник.

У заході взяли участь 16 команд учнівських делегацій з числа учасників науково-дослідних експедицій, зоологічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи із зоології Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей.

Під час реєстрації кожний учасник збору отримав папку з робочими матеріалами: програму заходу, робочий щоденник, буклет комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», ручку, значок заходу.

На урочистому відкритті заходу чудовий настрій присутнім подарували вихованці зразкової вокальної студії «Карамелька» та учасниця всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, представник Черкаської області на Зборі Каріна Рідченко.

Валерій Данилевський, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, звертаючись до присутніх, подякував молоді за небайдужість до питання охорони навколишнього середовища та висловив впевненість у тому, що перебування на Черкащині буде корисним та змістовним. Також до побажань успіху юннатам долучилися заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»  Людмила Давиденко, методист відділу екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Олена Івасюнько, директор Навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Максим Гаврилюк, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Любов Даниленко.

Команди звітували про свою роботу захищаючи перед вельмишановним журі свої науково-дослідницькі проекти за результатами експедицій, походів, польових практик своєї області.

Була організована фотовиставка «Дивовижна фауна України», яка теж була відповідним чином оцінена журі.

Польові дослідження та зоологічні практикуми з орнітології, ентомології та охорони дикої природи з юними дослідниками провели провідні науковці Канівського природного заповідника. Для юннатів був організований зоологічний квест, по завершенню якого виконувались завдання у індивідуальних польових щоденниках.

Крім навчально-звітних заходів для молоді та керівників були організовані цікаві пізнавальні екскурсії по містах Черкаси та Канів з відвідуванням Черкаського краєзнавчого музею, Музею Кобзаря, Черкаського зоопарку. Юннати відвідали «Тарасову гору» в річницю перепоховання великого кобзаря, шанобливо поклали квіти до могили поета.

Переможці експедиційно-польового збору за І, ІІ та ІІІ місце були нагороджені грамотами та медалями. Володарем Гран-Прі та переможного кубка стала команда юних зоологів Волинської області.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар