Тарасова земля вітала юних зоологів! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 2-3 грудня 2020 року пройде Всеукраїнська онлайн-конференція для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Тарасова земля вітала юних зоологів!

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю з 21 по 23 травня 2019 року у Черкаській області пройшов VIІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів.

Організаторами збору у 2019 році виступили Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», Канівський природний заповідник.

У заході взяли участь 16 команд учнівських делегацій з числа учасників науково-дослідних експедицій, зоологічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи із зоології Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей.

Під час реєстрації кожний учасник збору отримав папку з робочими матеріалами: програму заходу, робочий щоденник, буклет комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», ручку, значок заходу.

На урочистому відкритті заходу чудовий настрій присутнім подарували вихованці зразкової вокальної студії «Карамелька» та учасниця всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, представник Черкаської області на Зборі Каріна Рідченко.

Валерій Данилевський, начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, звертаючись до присутніх, подякував молоді за небайдужість до питання охорони навколишнього середовища та висловив впевненість у тому, що перебування на Черкащині буде корисним та змістовним. Також до побажань успіху юннатам долучилися заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, директор КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»  Людмила Давиденко, методист відділу екології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Олена Івасюнько, директор Навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Максим Гаврилюк, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Любов Даниленко.

Команди звітували про свою роботу захищаючи перед вельмишановним журі свої науково-дослідницькі проекти за результатами експедицій, походів, польових практик своєї області.

Була організована фотовиставка «Дивовижна фауна України», яка теж була відповідним чином оцінена журі.

Польові дослідження та зоологічні практикуми з орнітології, ентомології та охорони дикої природи з юними дослідниками провели провідні науковці Канівського природного заповідника. Для юннатів був організований зоологічний квест, по завершенню якого виконувались завдання у індивідуальних польових щоденниках.

Крім навчально-звітних заходів для молоді та керівників були організовані цікаві пізнавальні екскурсії по містах Черкаси та Канів з відвідуванням Черкаського краєзнавчого музею, Музею Кобзаря, Черкаського зоопарку. Юннати відвідали «Тарасову гору» в річницю перепоховання великого кобзаря, шанобливо поклали квіти до могили поета.

Переможці експедиційно-польового збору за І, ІІ та ІІІ місце були нагороджені грамотами та медалями. Володарем Гран-Прі та переможного кубка стала команда юних зоологів Волинської області.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар