«Мистецький дивокрай Черкащини» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 27 - 30 липня Всеукраїнський онлайн табір «Дитячий екологічний парламент» *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


«Мистецький дивокрай Черкащини»

5 червня на свято творчості і краси, набуття нових знань та вмінь – «Мистецький дивокрай Черкащини» – завітали найкращі художні колективи та окремі виконавці закладів загальної середньої освіти та позашкілля області. Загалом участь у заході взяли понад 1000 учнів та педагогів.

Захід проведено на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

Відвідали захід також начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна.

Відкриваючи мистецький захід, Валерій Данилевський відзначив успіхи учнівської молоді: «Ми вже третій рік поспіль проводимо для наших учнів, позашкільників цей фестиваль, що об’єднує всіх, починаючи від технічної творчості, закінчуючи мистецьким напрямком. Наші учні, позашкільники мають вагомі здобутки протягом року. Зокрема, сьогодні понад 110 учнівських колективів на Черкащині мають звання «зразкового», а понад 20 – «народного». Протягом року наші позашкільники здобули більше 5000 перемог на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Ми пишаємося успіхами наших учнів!».

Фестиваль проходив у сучасній інтерактивній формі з проведенням майстер-класів. На творчих майданчиках дітвора мала нагоду власноруч створити поробки та сувеніри з різних натуральних матеріалів. Зокрема, творча молодь долучилися до соломкарства, паперопластики, створення витинанок, вишивок стрічкою, виготовлення виробів з глини, трави. Також діяв майданчик зі спортивного орієнтування, авто- та авіамоделювання. Хореографічні та вокальні номери можна було переглянути на концертних майданчиках.

Ознайомитися з досягненнями творчої молоді на фестиваль також завітали перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький та перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

У продовження фестивалю відбувся фінальний гала-концерт, на який було зареєстровано понад 350 учасників. Яскраві та неповторні номери не залишили нікого байдужим, свідченням чому були овації глядачів.

На завершення заходу відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар