ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО!

5 червня 2019 року увесь світ відзначав Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається одним з найважливіших подій екологічного календаря, адже його відзначення допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Вже традиційно до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на Чернігівщині в РЛП «Ялівщина» проводиться екологічний фестиваль  «Життя в стилі ЕКО».

До участі у фестивалі щороку долучається  колектив комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Цьогоріч педагогами станції юннатів організовано та проведено низку яскравих, захопливих та пізнавальних майстер-класів екологічного напряму: «Життя в краплині води», «Флористичний марафон», «Зоопарк із солоного тіста», «Лелеки рідної землі», «Квіти з паперу», «Веселі курчата», майстер-клас з виготовлення «пташки-мобіла». Учасниками майстер-класів стали здобувачі освіти закладів освіти області,  мешканці та гості м. Чернігова.

У рамках фестивалю також відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє».

Проведення екологічного фестивалю сприяло об’єднанню прагнення дорослих і дітей зберегти нашу природу та поліпшувати екологічний стан рідного міста. Адже, «Уміння бачити прекрасне навколо – робить людину мудрішою, добрішою, духовно багатшою» (В.О.Сухомлинський).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар