ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО! | Національний еколого-натуралістичний центр 31 травня - 20 червня - Всеукраїнський форум юних натуралістів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» ***17-20 червня - Всеукраїнський семінар-тренінг для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні на тему «GLOBE – 20 років в Україні» *** 17-20 червня - Всеукраїнський збір лідерів дитячого екологічного парламенту та представників юнацьких секцій. Всеукраїнські GLOBE Ігри – 2019 *** 17-22 червня - Міжнародна олімпіада «GENIUS Olympiad 2019» *** 24-27 червня - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 28-й річниці незалежності України


ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО!

5 червня 2019 року увесь світ відзначав Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається одним з найважливіших подій екологічного календаря, адже його відзначення допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Вже традиційно до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на Чернігівщині в РЛП «Ялівщина» проводиться екологічний фестиваль  «Життя в стилі ЕКО».

До участі у фестивалі щороку долучається  колектив комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Цьогоріч педагогами станції юннатів організовано та проведено низку яскравих, захопливих та пізнавальних майстер-класів екологічного напряму: «Життя в краплині води», «Флористичний марафон», «Зоопарк із солоного тіста», «Лелеки рідної землі», «Квіти з паперу», «Веселі курчата», майстер-клас з виготовлення «пташки-мобіла». Учасниками майстер-класів стали здобувачі освіти закладів освіти області,  мешканці та гості м. Чернігова.

У рамках фестивалю також відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє».

Проведення екологічного фестивалю сприяло об’єднанню прагнення дорослих і дітей зберегти нашу природу та поліпшувати екологічний стан рідного міста. Адже, «Уміння бачити прекрасне навколо – робить людину мудрішою, добрішою, духовно багатшою» (В.О.Сухомлинський).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар