ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває оцінювання журі конкурсних робіт та підготовка нагородних документів для учасників всеукраїнських заочних конкурсів *** 2 липня - 18 серпня триватиме Міжсесійна літня природничо-математична онлайн-школа у складі Природничої школи учнівської молоді *** 27 - 30 липня Всеукраїнський онлайн табір «Дитячий екологічний парламент» *** 5 серпня 2020 року пройде четверта онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, керівниками профільних підрозділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва *** до 1 вересня продовжено прийом анкет для участі в Педагогічній он-лайн олімпіаді для майбутніх здобувачів вищої освіти за спеціалізацією «Позашкільна освіта» ***


ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО!

5 червня 2019 року увесь світ відзначав Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається одним з найважливіших подій екологічного календаря, адже його відзначення допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Вже традиційно до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на Чернігівщині в РЛП «Ялівщина» проводиться екологічний фестиваль  «Життя в стилі ЕКО».

До участі у фестивалі щороку долучається  колектив комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Цьогоріч педагогами станції юннатів організовано та проведено низку яскравих, захопливих та пізнавальних майстер-класів екологічного напряму: «Життя в краплині води», «Флористичний марафон», «Зоопарк із солоного тіста», «Лелеки рідної землі», «Квіти з паперу», «Веселі курчата», майстер-клас з виготовлення «пташки-мобіла». Учасниками майстер-класів стали здобувачі освіти закладів освіти області,  мешканці та гості м. Чернігова.

У рамках фестивалю також відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє».

Проведення екологічного фестивалю сприяло об’єднанню прагнення дорослих і дітей зберегти нашу природу та поліпшувати екологічний стан рідного міста. Адже, «Уміння бачити прекрасне навколо – робить людину мудрішою, добрішою, духовно багатшою» (В.О.Сухомлинський).

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар