Юні натуралісти відсвяткували день народження Міжнародного дитячого центру «Артек» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Юні натуралісти відсвяткували день народження Міжнародного дитячого центру «Артек»

16 червня став особливим днем для усіх, хто перебував на території Міжнародного дитячого центру «Артек», адже саме у цей день ми усі разом святкували 94 річницю від дня заснування «Артеку».

У цей особливий день було дуже багато приємних та неочікуваних сюрпризів. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України привітав артеківців з Днем народження та запросив усіх у Місто майстрів. Для юних натуралістів та усіх артеківців було організовано 9 майстер-класів, які одночасно охопили понад 130 дітей. Майстер-класи проводилися у три хвилі. Таким чином, понад 400 дітей мали змогу не тільки навчитися чомусь новому, а й зробити подарунки для себе та друзів.

Майстер-класи:

  1. «Трав’янчик – екологічна іграшка»
  2. «Лялька-мотанка з цариці полів» (Лялька-мотанка з листя кукурудзи. Коли кукурудза висихає — лялька має свій неповторний шарм. Від такої ляльки йде потужна природна енергетика. Коли береш у руки таку мотанку — відчувається запах стиглої кукурудзи, зрештою, вітру, який і приніс аромати поля та неба. А ще коли берешся за справу в гарному настрої, то енергетично через тепло рук передається любов, турбота і добро.)
  3. «Плетіння коси – модні  зачіски сучасних дівчат»
  4. «Здорове харчування»
  5. Український оберіг «Білий ангел»
  6. Український сувенір з природного матеріалу «Дерево друїдів»
  7. Листівка-амулет «Ангел-охоронець»
  8. Гончарик. Золота рибка бажань з глини.
  9. «Чарівні візерунки на склі».

Головним сюрпризом дня став приїзд першої леді України – Олени Зеленської, яка разом із артеківцями створювала сувеніри, відвідувала майстер-класи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Культурно-мистецького та Інноваційного освітнього центрів.

Сергій Бубка, голова Національного олімпійського комітету України, також завітав привітати «Артек». Він побував на усіх святкових локаціях та брав активну участь разом з артеківцями у створенні сувенірів, творчих виробів і проведенні наукових експериментів.

Майстер-класи у Місті майстрів для дітей організували і провели педагоги Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України,  Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» Київської області та Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості Житомирської обласної ради.

Щасливі посмішки та святкова атмосфера стали фантастичним завершенням такого насиченого чудового дня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар