Юні натуралісти відсвяткували день народження Міжнародного дитячого центру «Артек» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юні натуралісти відсвяткували день народження Міжнародного дитячого центру «Артек»

16 червня став особливим днем для усіх, хто перебував на території Міжнародного дитячого центру «Артек», адже саме у цей день ми усі разом святкували 94 річницю від дня заснування «Артеку».

У цей особливий день було дуже багато приємних та неочікуваних сюрпризів. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України привітав артеківців з Днем народження та запросив усіх у Місто майстрів. Для юних натуралістів та усіх артеківців було організовано 9 майстер-класів, які одночасно охопили понад 130 дітей. Майстер-класи проводилися у три хвилі. Таким чином, понад 400 дітей мали змогу не тільки навчитися чомусь новому, а й зробити подарунки для себе та друзів.

Майстер-класи:

 1. «Трав’янчик – екологічна іграшка»
 2. «Лялька-мотанка з цариці полів» (Лялька-мотанка з листя кукурудзи. Коли кукурудза висихає — лялька має свій неповторний шарм. Від такої ляльки йде потужна природна енергетика. Коли береш у руки таку мотанку — відчувається запах стиглої кукурудзи, зрештою, вітру, який і приніс аромати поля та неба. А ще коли берешся за справу в гарному настрої, то енергетично через тепло рук передається любов, турбота і добро.)
 3. «Плетіння коси – модні  зачіски сучасних дівчат»
 4. «Здорове харчування»
 5. Український оберіг «Білий ангел»
 6. Український сувенір з природного матеріалу «Дерево друїдів»
 7. Листівка-амулет «Ангел-охоронець»
 8. Гончарик. Золота рибка бажань з глини.
 9. «Чарівні візерунки на склі».

Головним сюрпризом дня став приїзд першої леді України – Олени Зеленської, яка разом із артеківцями створювала сувеніри, відвідувала майстер-класи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Культурно-мистецького та Інноваційного освітнього центрів.

Сергій Бубка, голова Національного олімпійського комітету України, також завітав привітати «Артек». Він побував на усіх святкових локаціях та брав активну участь разом з артеківцями у створенні сувенірів, творчих виробів і проведенні наукових експериментів.

Майстер-класи у Місті майстрів для дітей організували і провели педагоги Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України,  Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» Київської області та Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості Житомирської обласної ради.

Щасливі посмішки та святкова атмосфера стали фантастичним завершенням такого насиченого чудового дня.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • imbaslot
 • asia76