Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту

З 17 по 20 червня ц.р. у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був проведений збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» (ВДС «ДЕП») та юннатських секцій товариства охорони природи.

У заході взяли участь делегації із 18 областей України загальною кількістю 89 осіб (70 дітей та 19 керівників) з числа представників регіональних осередків ДЕП, дитячих громадських екологічних організацій, юннатських секцій товариства охорони природи, екологічних загонів, які діють при обласних, районних, міських еколого-натуралістичних центрах, станціях юних натуралістів та закладах середньої загальної освіти.

На урочистому відкритті учасників заходу привітали: Вербицький Володимир Валентинович – директор НЕНЦ, Успенська Катерина – заступник координатора програми GLOBE в Україні 2011-2013 рр. Томляк Кирило, директор ТОВ «КТ-Енергія» виступив з проектом «Кліматичні краплі: мобільний додаток та шкільний екоконкурс».

У рамках ДЕП – відбувся круглий стіл з обміну досвіду роботи регіональних осередків ДЕП та юнсекцій товариства охорони природи «Еколого-просвітницька та природоохоронна робота в рамках діяльності дитячого парламентаризму».

Для юних парламентарів Школою тімбілдінга спільно з молодіжним тренінговим клубом  «Екіпаж – лідер» був проведений тренінг «Карусель тімбілдінга», де молодь навчалась виконувати командно різноманітні поставленні завдання. На майстер-класі «Містечко майстрів. Подарунок воїну» діти власними руками творили поробки з еко-матеріалів, вкладаючи в них частинку своєї душі та позитивну енергетику. Учасники відвідали експозиції музею космонавтики і техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та мюзикл «Сімейка Адамсів» у Київському національному академічному театрі оперети

Для учасників заходу була проведена лекція за темою «Наукові експедиції на станцію «Академік Вернадський» із Савицьким Олександром Леонідовичем – полярником, співробітником Національного антарктичного наукового центру.

В рамках роботи спілки, відбулись парламентські слухання «Шляхи поліпшення стану навколишнього середовища в Україні», на яких відбувалось напрацювання звернень до діючої влади. Результати роботи були висвітленні на урочистому закритті, оголошенням наболілих екологічних питань та пропозицій щодо їх вирішення.

Юні парламентарі були нагороджені грамотами НЕНЦ МОН України. Стверджуємо напевне – «Майбутнє держави в руках розумної, надійної та свідомо-екологічної молоді»!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар