Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту

З 17 по 20 червня ц.р. у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був проведений збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» (ВДС «ДЕП») та юннатських секцій товариства охорони природи.

У заході взяли участь делегації із 18 областей України загальною кількістю 89 осіб (70 дітей та 19 керівників) з числа представників регіональних осередків ДЕП, дитячих громадських екологічних організацій, юннатських секцій товариства охорони природи, екологічних загонів, які діють при обласних, районних, міських еколого-натуралістичних центрах, станціях юних натуралістів та закладах середньої загальної освіти.

На урочистому відкритті учасників заходу привітали: Вербицький Володимир Валентинович – директор НЕНЦ, Успенська Катерина – заступник координатора програми GLOBE в Україні 2011-2013 рр. Томляк Кирило, директор ТОВ «КТ-Енергія» виступив з проектом «Кліматичні краплі: мобільний додаток та шкільний екоконкурс».

У рамках ДЕП – відбувся круглий стіл з обміну досвіду роботи регіональних осередків ДЕП та юнсекцій товариства охорони природи «Еколого-просвітницька та природоохоронна робота в рамках діяльності дитячого парламентаризму».

Для юних парламентарів Школою тімбілдінга спільно з молодіжним тренінговим клубом  «Екіпаж – лідер» був проведений тренінг «Карусель тімбілдінга», де молодь навчалась виконувати командно різноманітні поставленні завдання. На майстер-класі «Містечко майстрів. Подарунок воїну» діти власними руками творили поробки з еко-матеріалів, вкладаючи в них частинку своєї душі та позитивну енергетику. Учасники відвідали експозиції музею космонавтики і техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та мюзикл «Сімейка Адамсів» у Київському національному академічному театрі оперети

Для учасників заходу була проведена лекція за темою «Наукові експедиції на станцію «Академік Вернадський» із Савицьким Олександром Леонідовичем – полярником, співробітником Національного антарктичного наукового центру.

В рамках роботи спілки, відбулись парламентські слухання «Шляхи поліпшення стану навколишнього середовища в Україні», на яких відбувалось напрацювання звернень до діючої влади. Результати роботи були висвітленні на урочистому закритті, оголошенням наболілих екологічних питань та пропозицій щодо їх вирішення.

Юні парламентарі були нагороджені грамотами НЕНЦ МОН України. Стверджуємо напевне – «Майбутнє держави в руках розумної, надійної та свідомо-екологічної молоді»!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар