Завершився навчальний курс «Школа в природі» 2019 р. | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Завершився навчальний курс «Школа в природі» 2019 р.

27 червня ц.р. відбувся урочистий випуск учнів 11 класу Спеціалізованої школи № 2 ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу, які успішно закінчили «Школу в природі» та отримали сертифікати і грамоти від адміністрації НЕНЦ.

Навчальний курс «Школа в природі» розрахований на 4 роки навчання. В основі курсу — предмет «Екологія». Курс проводиться з метою формування в учнівської молоді екологічного світогляду та усвідомлення єдності всього живого і незамінності біосфери Землі для виживання людства. Завданням курсу є розвиток в учнів здатності в подальшому планування своєї професійної діяльності на основі екологічних законів природного середовища.

Учні 8-11 класів впродовж чотирьох років навчаються за навчальними програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України, здобуваючи основи екологічних знань. Таким чином відбувається кваліфікована підготовка молодих громадян з високим рівнем екологічних знань. Школярі оволодівають сучасними знаннями про довкілля, про проблеми і загрози у зв’язку з погіршенням якості навколишнього середовища. Формується екологічне мислення та екологічна культура особистості, досвід розв’язання екологічних проблем. Молодь активно залучається до практичної природоохоронної діяльності. В знак бережного ставлення до природи та навколишнього середовища, учні беруть участь у заходах щодо чистого довкілля: Міжнародний день Землі, День довкілля, природоохоронні акції «Збережемо ялинку», «Допоможемо зимуючим птахам» тощо.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар